Prace v cestovním ruchu

Od: Datum: 24.04.16 16:21 odpovědí: 2 změna: 24.04.16 19:05
Je možné poskytovat a nabízet průvodcovské služby, musím k tomu mít nějaké vzdělání. Pracuji jako pedagogický pracovník a v létě mám volno.Baví mě cestování a chtěla bych se v cestovním ruchu nějak realizovat.Napadlo mě nabìzet lidem průvodcovské služby v mém kraji - je tu např.zajímavé poutní místo...Myslíte,že je třeba i nějaká Ck,které je možné nabídnout spolupráci,třeba i s plánováním itinerářů cest,programem apod. a zařadila by třeba do své nabídky navržený zájezd nebo to mají dané a nemají zájem s někým spolupracovat.Sama třeba poznávací zájezdy pořádat nemůžu vzhledem k podmínkám této živnosti, které nesplňuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 24.04.16 16:23

Nápad hezký, realizace nulová.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 24.04.16 19:05

Já bych se podívala, které CK jsou na co zaměřeny / destinace - jazyky, poznávací, vysokohors. turistika ap./ a jaké mají týmy. Třeba vám bude vyhovovat vodit zahranič.hosty tady. A té které cestovce bych nabídla svoje služby. Budou -li mít zájem, tak si Vás pozvou na pohovor a tam zjistíte, co vše po Vás budou chtít. Nejspíš nějaké certifikáty- jazyky, prokázat se vzděláním v oboru, zúčastnit se jejich školení. Někde shánějí průvodce do hradů a zámků. Některé školy cestov. ruchu nabízejí nárazově možnost kurzů průvodcovství pro veřejnost. Něco to stojí, samozřejmě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.