Výpověď ve zkušební době

Od: Datum: 21.04.16 10:01 odpovědí: 3 změna: 21.04.16 14:31

Dobrý den. Když předám zaměstnavateli výpověď, mám mít i pro sebe kopii s jeho podpisem, nebo stačí jedna, kterou si zaměstnavatel nechá? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.16 10:24
avatar

Ve zkušební době se pracovní poměr neukončuje výpovědí, nýbrž zrušením pracovního poměru ve zkušební době podle § 66 zákoníku práce. Toto zrušení se podává vždy písemně. Je samozřejmě ve vašem zájmu, abyste měl doklad o tom, že jste zrušení pracovního poměru předal zaměstnavateli; takže 2x - jednou pro zaměstnavatele a jednou pro sebe s podpisem příslušného pracovníka, který dokument převzal.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: hk
Datum: 21.04.16 10:24

Kopii zrušení pracovního poměru si nechte podepsat od zaměstanavatele.

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 21.04.16 14:31
avatar

Souhlasím s předchozími odpověďmi:

Bez potvrzené kopie písemného zrušení pracovního poměru ve zkušební době

byste neměl jak prokázat, že jste pracovní poměr řádně ukončil.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.