Introvert a introvert

Od: Datum: 20.04.16 21:19 odpovědí: 4 změna: 21.04.16 07:28

Nechci tu psát romány, takže ve zkratce : jsem velký introvert. Chodím na brigádě , kde mám nového vedoucího . Potkali jsme se teprve párkrát,ale hrozně mě duševně přitahuje . Podle všeho je taky introvertní a kromě pozdravu mlčíme . Ráda bych s ním navázala konverzaci a dozvěděla se o něm něco víc . Já se dokážu rozmluvit, ale jen tehdy když začne ten druhý . Když mám kamarády , tak pouze mezi extroverty a s těmi je to snažší , protože oni se rádi baví a "vtáhnou " vás do té komunikace , ale s introvertem? Je to těžší asi i proto, že jako introvert přesně víte , co by vám samotným vadilo . Samozřejmě, že počítám i s tím ,že se bavit prostě nechce a co se týče soukromí, tak my velmi neradi na sebe něco někomu říkáme , takže se může stát, že ani po" létech" z něho nic nedostanu

Uvidíme se až za měsíc a pak budou 3 měsíce " volna" takže se neuvidíme už vůbec . Jak ráda bych se mýlila, kdyby se třeba jen styděl , ale nevypadá to tak .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: radarbrdy*
Datum: 20.04.16 22:09

Pan Vedoucí nemůže jen tak na pracovišti rozehrávat hry se zaměstnankyněmi, které se mu líbí. Musí zachovávat firemní dekorum, takže se obávám, že iniciativa bude muset přijít od Vás.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.04.16 07:28

Je to malinko jinak - on je sice jakoby vedoucí , ale spíše mi přijde ještě jako nějaký student VŠ , takže možná nějaká praxe nebo tak . Takže žádná managmentová " zrůda" v obleku a rozhodně nic svázaného pravidly .

Datum: 21.04.16 00:42
avatar

tichá voda, pokud takto uvažujete, tak si spolu asi moc nepopovídáte.;)Podle čeho soudíte, že je také introvert.Podle toho,že vás pouze jen zdraví? Musíte si sama sobě dát úkol,o jehož splnění máte zájem,záleží vám na něm a slibte si, že navážete společenskou konverzaci první vy .Soustřeďte se a představte si sama sebe jako profesionálního sportovce u něhož je nervozita a nejistota zcela normální pocit před každým rozhodujícím zápasem. A uvidíte,že to půjde. Jsou jenom dvě možnosti. Buď vám bude jen naslouchat, nebo poznáte,že jste se mýlila a že je vše jinak.*jasne*Držím vám pěsti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 21.04.16 01:04

Někdo z Vás musí promluvit, abyste mohli jednou vedle sebe mlčet na stejné téma

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.