Daňové přiznání - vrácení přeplatku

Od: Datum: 19.04.16 20:29 odpovědí: 5 změna: 21.04.16 21:05

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, vyplnil jsem do konce března daňové přiznání, paní na FÚ mi vše skontrolovala a měla poslat dál na podání.

Měli mi vracet nějakou tu korunu, však do teď mi nic nepřišlo, známým ze stejného města již to přišlo.

Myslíte, že to mám začít řešit a volat na FÚ? Nebo je ještě čas a každému to chodí jinak ikdyž je třeba ze stejného města?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.16 20:39

Dostanete v průběhu dubna- mají na to 30 dnů od konce lhůty, takže i když podáte daňové v únoru,přeplatek stejně přijde v dubnu. Jestli něco vyřešíte zavoláním na FÚ nevím,nevím.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.04.16 20:39

Ještě je čas. Lhůta pro vrácení přeplatku je do 1. 5. 2015 Další užitečné info zde.

Ohodnoceno: 3x

Od: hynek34
Datum: 20.04.16 21:42

Díky za info,

jen mě zajímá jakto, že dvěma lidem ze stejného města jak jsem já to již oboum přišlo a mě stále ne?

Děkuji

Od: uskaŽ
Datum: 20.04.16 22:27

Snad si nemyslíte, že technicky jde zvládnout poslat vratku všem daňovým poplatníkům v jeden den. To by pak nemuseli mít 30 denní lhůtu. Vydržte, penízky přijdou.

Ohodnoceno: 0x

Od: hynek34
Datum: 21.04.16 21:05

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.