Utulek nám zatajil přijem pejska

Od: Datum: 19.04.16 19:12 odpovědí: 4 změna: 19.04.16 21:42
Dobrý den chtěla bych se zeptat cca před měsícem se nám ztratil pejsek koukali jsme do útulku a nikde nebyl měli jsme i inzerátdneska jsem byla v útulku jelikož jsem se chtěla přesvědčit jestli tam pejsek není. A nebyl a. Pry ani takového pejska nepřijali odpoledne se mi však ozval pan který mi napsal že před měsícem dával stejného pejska kterého našel někde poblíž nás do útulku tak teď nevím kdo lze a co mám dělat pan říkal že semnou klidně zajde do útulku ale tam mi tvrdí že takového pejska nepřijali...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.04.16 19:59
avatar

Váš pejsem neměl čip? Útulek psa nemůže zapřít, protože psa musí evidovat podle čísla čipu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.16 20:09
avatar

V útulku se pracovníci střídají. Zřejmě jste narazili na neznalého, neochotného člověka.

Dojděte s pánem do recepce znova. Nemá pán nějaký doklad o převzetí psa, neudělal si fotku do mobilu toho psa? Ukažte mu fotky Vašeho psa, snad dokáže říci, jestli to je on.

Nedejte se a pokud víte den, kdy pán psa odevzdal, dojděte za vedením v útulku, napište email, cokoliv. Musí mít záznam a též nové přírůstky snad i fotí, berou na vetrinární vyšetření. Šla bych tam s pánem a chtěla to vyšetřit, nedejte se odbýt.

Třeba v tom je neznalost, to v lepším případě. Nebo i nějaká nepravost, to v horším.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.16 20:30

Zajděte s pánem do útulku, pokud budou stále tvrdit že psa nepřijali, tak s pánem dojděte na policii. Vím o případu, kdy byl též pejsk zatajen, jednalo se o trpasličí plemeno.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.04.16 21:42
avatar

Jen pro zajímavost - když mi umřela maminka, tehdy mi řekla sousedka, že čubičku odvezli policajti, bohužel nikdy se nanašla. Tehdy se ještě nečipovalo. Bohužel někomu se mohl Váš pejsek moc líbit. A tady nastává důležitost čipu.

Přeju vám, ať to dobře dopadne.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.