Nedoručení mejlu

Od: Datum: 18.04.16 19:44 odpovědí: 6 změna: 19.04.16 03:46

zdravím,,,,,,posílám fotky na mejl a nejde to ,na jednu adresu a nejde to,Vždy mi to ukáže,že to nejde odeslat Nějak Meiler a pod,,,kdo ví proč

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.04.16 19:54

Dobrý den.Pravděpodobně je to velký balík a e-mail to nezvládne.Kolik mají ty fotky MB?

Ohodnoceno: 1x

Datum: 18.04.16 19:59

No je to zajímavé, já posílám fotky ze seznamu a z centrumu a atlasu mi to vždy napíše, že to nejde.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.04.16 21:27

Teď jsem zkusil poslat fotky z atlasu na seznam(4,6MB) a odešly a dorazily v pořádku.Jak píše Ivzez,může to být i zaplněná schránka příjemce.Pokud je to datově větší balík,zkuste ho rozdělit na vícekrát,aby byla v jednom mailu fota o kapacitě dejme tomu 5MB.

Datum: 18.04.16 21:10

Je možné, že příjemci nemají aktivovánu větší nebo neomezenou schránku,

další možné omezení je ve velikosti příloh.

Zkuste fotky zmenšit nebo je rozdělit a poslat postupně v několika e-mailech.

Nebo fotky uložte někam do internetu (třeba na UložTo) a v e-mailu zašlete jenom odkaz ke stažení.

Datum: 18.04.16 21:46

Tak ono posílat fotky emailem není dobrej nápad. Je mnoho úložišť, třeba letecká pošta, úschovna, či třeba Ulož to, tam si fotky co chceš někomu poslat nahraješ a emailem pošleš jen odkaz na stažení.

Od: lego®
Datum: 19.04.16 03:46

Napad to neni spatnej.
Akorat driv se posilaly fotky zmensene a ted je kazdej posila v plny palbe.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.