Divny pocit, ze se na me kazdy diva

Od: Datum: 18.04.16 14:29 odpovědí: 4 změna: 18.04.16 17:23
Mam problem, kdyz jdu treba ze skoly, tak mam pocit, ze se na me vsichni divaji. abych nehledel furt do zeme, tak se taky divam po okoli, ale furt s tim pocitem, ze se na me ostatni divaji, kdyz se tak divam, tak mi po chvili zacnou slzet oci, ne ze smutku. Nevite, co s tim prosim vas?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: atj®
Datum: 18.04.16 15:24
avatar

Tak až půjdeš příště ze školy, nechoď sám ale s někým a kecejte o něčem. Pokud i tak půjdeš sám tak si dej špunty do uší a pusť si nějakou hudbu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.16 16:35
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 18.04.16 16:45
avatar

Vsugeroval jste si to a máte to zanesené v hlavě. Snažte se změnit své myšlení a říkat si, že každý má jiných a svých starostí dost a nikdo nemá důvod se dívat právě na Vás. Rozhlížejte se kolem sebe se zájmem, zvědavostí, je třeba myslet trošku víc pozitivně. Slzení buď přejde, nebo to pořešte s lékařem, zda je zdravotně u Vás vše v pořádku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 18.04.16 17:23
avatar

Dobrý den, znám tento pocit z mládí a nejhorší bylo, když jsem se s tím svěřil, že to každý zlehčoval a tvrdil, že to není pravda. Takže, je to pravda - lidé se na sebe prostě dívají a později zjistíte, že to normální. Ten špatný pocit je mindrák v hlavě, který se jen těžko odbourává (zřejmě i nedostatek sebevědomí). Časem se z toho dostanete, najdete jistotu a zjistíte, že se na lidi můžete dívat i Vy. Pokud je to stále nepříjemné, tak si říkejte, že když se na Vás někdo dívá, tak je to neutrální nebo obdiv. Navíc, co si myslíte Vy o těch lidech, tak to zase nevědí oni. Další možnost je zvednout hlavu a dívat se skrze ty lidi a brát je pouze jako překážku v chůzi. Jenže, to zase přehlédnete třeba obdivný pohled nějaké dívčiny, což by byla škoda. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.