Mám tam jít? nevím na čem jsem

Od: Datum: 15.04.16 19:29 odpovědí: 9 změna: 20.04.16 08:14

Dobrý den , vím,že nakonec se budu muset rozhodnout sama, ale třeba mi pomůžete se k nečemu přiklonit .

Několik let chodím na brigádu nebo spíš vypomáhat a protože je to nárazová práce , tak jsme domluveni ,že s předstihem jim tam napíšu mail , aby se mnou počítali atd. Učinila jsem tam i teď a napsala jsem s předstihem dokonce 6 -ti dní ,ale do teď se mi nikdo neozval ( vždy odepisovali tak do 2 - 3 dnů ) . Jasně, může se stát ,že ten mail třeba přehlédnou a nebo omylem smažou a tak jsem se rozhodla napsat smsku,ale opět nic , Nakonec jsem zkusila i zavolat, ale jsou "nedostupní " . Víc podnikat už neplánuji .

Kontakt na někoho, kdo je tam se mnou bohužel nemám - často se tam lidé střídají a i ta práce nedovolí se nějak víc mezi sebou poznat .

Nikdy se mi ještě nestalo,že by mě takhle ignorovali a nebo odmítli mojí pomoc . Ta práce mě sice baví,ale zároveň se taky nezhroutím když jí tentokrát dělat nebudu . Spíš mi jde o to, jestli to mám brát jakože NE. Navíc nebydlím zrovna blízko a jet tam " na otočku " , aby mě třeba řekli ,že mě tam tentokrát nechtějí se mi taky zrovna nechce . Také může být opak : ozvou se teprve pár hodin "před " s tím,že mě potřebují ,ale já se taky nemůžu hned utrhnout ,že jo . Mělo by to být už v neděli ...

Děkuji všem za reakce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.04.16 19:38
avatar

Dobrý den, odhaduji, že už tam nepotřebují nikoho, protože už nefungují. Kdo je bez spojení, resp nereaguje, tak je podezřelý, nedostupný a bez zájmu. Klidně si naplánujte víkend a případně je odřekněte. Alespoň by je to naučilo slušnosti odpovědět. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jh®
Datum: 15.04.16 19:39
avatar

Určitě bych mejl poslala znova, to přece nic nestojí. A zkontrolovala si na netu, jestli nezměnili čísla a tak. Jet na blind bych taky neriskovala. Jenže už není moc času, pátek večer...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.16 19:43

No právě už je pátek, takže počítám ,že o víkendu už mě stejně nikdo neodpoví *nevi*

Datum: 15.04.16 19:43
avatar

Dobrý den. Pokud nereagují, brala bych to tak, že mne nepotřebují a nepočítají se mnou. Kdyby se ozvali na poslední chvíli a mně by se to nehodilo, sdělila bych jim, že přijít nemohu, že jsem s tím už nepočítala a mám už jiný program třeba.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 15.04.16 19:46
avatar

Podívala jste se na jejich firemní stránky? Nedočetla byste se na nich nějakou zásadní informaci? To, že jsou po telefonu nedostupní, je opravdu divné. Byla tato firma a spolupráce legální, tedy ,,košer,, /čistá/? Pokud ne, tak je to nasnadě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.04.16 19:48

Ano , jsem u nich už roky a nic se na stránkách ani v kontaktech nezměnilo , firma funguje . Možná tím říkají,že už mě nepotřebují ,ale pokud je to tak tak by mě to měli říct na rovinu

Datum: 16.04.16 13:52
avatar

Jasně, že by to měli říct rovnou, co a jak, ale... třeba to někdo nestihl, třeba do poslední chvíle nevěděli a pak už nebyl čas, třeba se opravdu něco děje a nikdo kvůli tomu nemá čas, třeba Vás opravdu nepotřebují a myslí si, že "neodpověď" je taky odpověď a stačí to, možností je víc. Jestli tam nepojedete, tak se stejně ještě připomeňte, s tím, aby vám příště dali včas vědět, tím nic nepokazíte. Tak jako tak je na nich, jestli Vám zavolají, ale uvidí, že zájem o tu práci stále máte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.16 10:27

Nakonec se ozvali sami smskou . V pátek kolem 22 hodiny . Takže dnes jdu . Tvrdili ,že maila ještě nečetli,ale moc tomu nevěřím , protože mi v té smsce odpověděli na něco na co jsem se dotazovala pouze v mailu , takže ho museli číst . Vidím to tak,že se jim prostě nechtělo odepisovat .

Datum: 20.04.16 08:14
Tak to bych se jim na to víte co :D
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.