Náplasti na problémy s prostatou

Od: Datum: 15.04.16 11:10 odpovědí: 8 změna: 06.09.16 09:06

Dobrý den. Je mi 61let. Mám problémy stím že v noci mne to probudí a musím jít na záchod. Doktor mi předepsal tablety Urizia ale nějaké zlepšení není pouze částečné. Četl jsem na internetu o náplastích Prostaplast. Máte zkušenosti s učinky a nebo je to opět reklama? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 15.04.16 11:12

Nevím, nevím, ale chodit v noci na záchod 2-3x mi přijde vcelku normální. Přes den také čůráte...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.16 12:47

Dobrý den.Je mě jako Vám.S prostatou nemám problém,ale jinak preventivně beru již několikátý měsíc tablety na prostatu.Přes noc chodím dvakrát "na malou".

Datum: 15.04.16 13:56

Tohle si přečtěte, jedna dávka stojí cca 1000 Kč.

http://kupnisila.cz/prostaplast/

Datum: 15.04.16 14:05

Dobrý den. Spíše ta reklama řekla bych..:

http://recenzezdarma.cz/prostaplast-naplasti-recenze/

Od: riomadre
Datum: 06.09.16 09:06

RECENZEZDARMA je podvodný portál jedinej spoločnosti, ktorá predáva všetky tie balasty.

Skúste pozrieť aj:

http://hoax.sk/internetove-po…ic-prostaplast-russia-europa/

Zaujímavé je nájsť všetky tie blogy na jednom mieste. Jeden a ten samý človek, rôzne mená. Rovnaký predajca, ale dopletené fakty, klamstvá, hovadiny. Hnus. Chaos. Je v tom šialený bordel, ale ten nevidíte, keď vidíte len jednu reklamu a jeden blog. Vidíte to až vtedy, keď vbám niekto dá pod nos všetko naraz. A podvod je odhalený!

Od: ben®
Datum: 15.04.16 14:18

Dobrý den, uvědomte si, zda Vás probudí nucení močit nebo nejde jen o špatný spánek a při probuzení zjistíte, že by nebylo špatné si na WC zaběhnout. Myslím, že když má člověk dobrý spánek, tak vydrží až k ránu. Takže, možná máte prostatu ještě vcelku OK, ale máte špatný spánek. Zdravím!

Datum: 15.04.16 15:26

Chodil jsem někdy i 4x za noc. Teď polykám prášky "Omnic Tocas" (pouze na předpis) a většinou vydržím bez problémů celou noc (pokud si teda nedám po večeři 2 - 3 piva *smich*) Náplasti neznám.

Ale souhlasím s Benem, může jít o psychickou záležitost. Prostě si Váš organismus zvykl vylučovat v určitou dobu. Těžko se to odvyká.

doplněno 15.04.16 15:31:

prostředkům z Internetu a hlavně z TV reklam nevěřím ani datum *smich*

Datum: 15.04.16 17:39

Je to podvod, po náplasti se člověknezhubne, nededoxikuje, natož aby léčila prostatu.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.