Předávkování antidepresivy - následky

Od: Datum: 14.04.16 20:45 odpovědí: 2 změna: 14.04.16 21:08

Dobrý večer

Chtěla bych se zeptat ... před rokem a půl jsem se předávkovala antidepresivy ... neměla jsem žádné následky ale ted se cca půl roku necítím dobře. Mívám časté bolesti hlavy, jednou se objevilo krvácení z nosu, výpadky paměti,zmatenost,únava,spavost,nesousředěnost ... myslíte ,že se mohli objevit až ted následky? že to s tím souvidí? děkuji za názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hh
Datum: 14.04.16 21:04

Nejspíš to bude souviset s vaší depresí a duševním stavem či nemocí a ne s tím co se stalo před rokem a půl. Řekněte o tom vašemu psychiatrovi , případně se k němu objednejte , pkud tam už nechodíte ( když to bylo před rokem a půl )

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.16 21:08

Dobrý večer. Asi jen lékař by Vám dal správnou odpověď. Po tak dlouhé době se mi to nezdá moc pravděpodobné. Ale napadlo mne, zda málo nepijete. Zda Vám nechybí tekutiny..

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.