Marně zamilovaný do holky

Od: Datum: 02.05.16 09:44 odpovědí: 7 změna: 02.05.16 22:24

Co říkáte na kluka, který je 3 roky naplno marně zamilovaný do holky, ačkoliv je to od začátku marné, myslí na ni každý den a na jinou holku za tu dobu nikdy nepomyslel? Je na tom alespoň něco hezkého, že to takhle dlouho věrně dokáže , nebo je to prostě vůl nebo blázen, který se z toho jednou utrápí docela? Klasické řeči, že všude je milion dalších holek, naprosto nezabírají.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jezevec*
Datum: 02.05.16 09:50

Ten kluk by neměl sedět doma a utápět se v depresi pramenící z myšlení na nedostupný objekt, ale vyrazit někam do šumu a najít jiný objekt. Objekt sám totiž za tím klukem nepřijde a neřekne "tady mě máš".

Takže asi to nechceš slyšet, asi to může znít jako pitomé řešení, ale seber se, jdi do společnosti, přiopij se na kuráž (ne tak abys objekt pozvracel), sbal jiný objekt. A OPRAVDU zjistíš, že i jiný objekt ti nabídne stejné uspokojení, jako ten nedostupný...

Mimochodem, v životě obvykle toužíme po tom, co nemůžeme mít. Ale když to pak nějakým způsobem opravdu získáme, přestane nás to bavit...

Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 02.05.16 09:54
avatar

Myslet na ni může, ale nesmí se stát stalkerem. Pokud bude jen myslet a přitom dělat všechno normální věci - nebude nutný zásah doktora ani PČR, je to v pořádku. Může ho to dostat do lepších vrstev- bude se snažit vyniknout v nějakém oboru či vzdělání, aby ukázal své lásce, že je dokonalý...

Jestli jen sedí u PC a fňuká, je to vůl.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 10:28
avatar

Je to blbec, protože třeba na něj myslí jiná/jiné, ale on se furt drží jakési představy "tamté", takže jiným ani nedá šanci (a tím ani sobě). Takhle vznikají začarované kruhy "platonických lásek", kde nikdo nevyjde jako vítěz (vlastně možná tak ta první osoba, co je zadaná, proto nedostupná).

Plus kolikrát to není zamilování do té osoby (v tomto případě té holky), ale jen do idey té dívky. Bohužel. Pokud je to kamarádka, tak holt se poohlédni jinde. Není to romantické, není to roztomilé, a upřímně - tu holku to absolutně nezajímá, takže je to jen a jen tvoje osobní drama, ne žádná zhrzená nebo jiná láska.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.05.16 10:36
avatar

Hezkého a věrného na tom nic nevidím. Spíš zoufalého..Ten klučina by si měl dát pozor, aby takto nepromarnil celý život..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jsiblb
Datum: 02.05.16 11:46

hele, ona to nevidi. nevrátí se ti to. muzes to delat pro sebe, ale ne pro ni... nevrátí ti to

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.05.16 13:30
avatar

proč na něj jdete tak hrubě? Kluk je duše čistá, věrná a lyrická.

Básník Jan Kollár na svou milovanou ženu a můzu a Slávy dceru vydržel čekat sedmnáct let. Pak si ji vzal za manželku a chuť na psaní milostné lyriky ho rychle přešla.

Přeji ti, abys dopadl líp.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.05.16 22:24

Byla jsem celé 4 roky naprosto šíleně zamilovaná do kluka,který seděl na stř.škole přede mnou.Nikdy jsem neměla odvahu cokoliv naznačit,spíš jsem se mu vyhýbala.Rozumím ti, nemohla jsem chodit s nikým jiným,říkali o mně,že jsem namyšlená,že čekám na milionáře atd...Po maturitě jsem šla na VŠ,po pár měsících-sešel z očí...- a bylo všechno jinak.Přesto musím říct,že toho nelituju,vůbec ne,neuteklo mi nic,na všechno mám v životě ještě čas.Teď je přede mnou vážná věc,potom uvidím...nelitujte,neutrápíte se docela-nebojte se a vůl? - to už vůbec ne,prostě jste zamilovaný...někdy je to docela hezké,jindy smutek..já se snažila udržovat hezké pocity, i když jsem si nenalhávala,že se to změní.Dá se říct,že i tuhle nešťastnou lásku jsem si užila bez nějakých špatných následků a zlomeného srdce.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.