Kolik mi pujčí

Od: Datum: 10.04.16 21:27 odpovědí: 4 změna: 11.04.16 07:35

Zdravím, brzy mi bude 18, chci začít podnikat a chci se zeptat kolik mi tak banka půjčí peněz? Někde jsem slyšel že i některé banky mají úvěry pro začínající podnikatele kde je nezajimají přijmy. Kde je nejlepši si půjčit?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 10.04.16 21:30

Nedělejte to! Nejprve se naučte pracovat/nechte se zaměstnat v oboru, ve kterém chcete podnikat. Neumíte totiž vůbec nic. Ono se také může stát a to velmi rychle, že krachnete a budete mít na krku hodně let jen dluhy.

Ohodnoceno: 10x
 
Datum: 11.04.16 05:50
avatar

Také bych to nedělala. Ještě Vám není 18 a pokud něco dovedete, tak jenom teoreticky. Kde jsou léta praxe? Ta je velice potřebná při podnikání. Abyste uměl dobře zakázku udělat, něco o ní věděl, zadat ji případně svým zaměstnancům a vše jim vysvětlil, případně ukázat, jak na to.

A to je zatím problém. Všechno si musí člověk nejdříve vyzkoušet, ohmatat. Pokud Vám letos skončí učení, najděte si práci v oboru, který vás láká. Tam pobudte aspoň 3 roky. Něco se naučíte nového, poznáte postupy, budete už prakticky umět něco udělat. Ne jenom ze sešitů, jako nyní, ale i rukama.

Po tu dobu si šetřete co nejvíc peněz. Až získáte praxi a budete se chtít "udělat pro sebe", budou se Vám hodit. Bude to lepší, mít něco do začátku, než si vzít půjčku bez vlastní koruny.

Podnikání je dneska jako na váhách. Někdy se daří, jindy ne. Bojuje se s konkurencí, musí se pracně shánět zákazníci, nesmíte být drahý, výrobky musí být kvalitní.

Proto nikdy nevíte, co se může stát. Podnikání se zvrtne a zůstanou jen dluhy na dlouhou dobu.

Proto si tu práci nejdřív osahejte jako zaměstnanec, uvidíte také, zda je o to zájem, za kolik se to prodává, zda byste to opravdu zvládl a jiné poznatky, které se Vám budou jednou hodit. Nejde skočit po hlavě do vody, musíte se na všechno dobře připravit. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 06:09

A jste si úplně jistý, že jste začínající pdnikatel?

Nejste jen somrák - začátečník?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 07:35
Zřejmě mate na mysli mama nebo tata půjčku. Pokud nemáte příjem, banka není charita, nic vám nepujci
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.