Řešení vztahů

Od: Datum: 10.04.16 14:31 odpovědí: 8 změna: 10.04.16 21:29

Dostala jsem se do hodne špatné situace. Mám přítele, který mě seznámil s jeho rodinou. Seznámil mě také s jeho bratrancem se kterým jsme si vyšli 2x přibližně za čtvrt roku na drink. Můj problém vězí v tom, če jsem se zamilovala do bratrance svého přítele. Chtěla jsem se zeptat co v tuhle chvíli dělat. Mluvíme spolu, smějeme se spolu, příjde mi, že se tomu dá říkat i flirt, přesto nevím jestli je jen milý a přátelský nebo jestli je v tom něco víc. Cítím se špatně vůči příteli, ale šíleně mě přitahuje jeho bratranec. Napadá někoho nějáké řešení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 10.04.16 14:33

NAjděte si někoho třetíhe. Vztah s vaším přítelem, ale ani s bratrancem k ničemu nepovede. Trochu se vám divím, že na to máte žaludek.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veju2
Datum: 10.04.16 14:42

žaludek na to právě nemám, proto to chci nějak řešit, nechci nikomu ublížit, nikdo nic neví a já jsem ve slepé uličce

Datum: 10.04.16 21:29
avatar

Jaký žaludek? Život npíše romány, někdy se to zamotá a nestává se to tak zřídka. Někdy se totéž stane, když jde o dobré kamarády. Nelze pisatelku odsoudit za to, že se zamilovala do bratrance. Lásce neporučíš. Může si ji zakázat, ale proč? Je to prekérní situace, ale pořád je ještě svobodná. Já bych to narovinu příteli řekla, dřív, než bych si něco začala s bratrancem a tím pádem by se snad nenarušill vztah mezi samotnými braztranci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 14:35
avatar

Buďte k příteli upřímná a řekněte mu, že jste zamilovaná do jiného. Nemá smysl mu dávat naděje když víte, že Vás to táhne k jinému..

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 10.04.16 14:50
avatar

Té anketě nerozumím. Místo toho ROZE by tam asi mělo být NOŽE. Tak jste to myslela?*smich*

Nejste první, ani poslední. Svému klukovi bych to řekla po pravdě, nezaslouží si, abyste ho tahala za nos. To se prostě stává. A začnete chodit s bratrancem. Jenže nevíte, zda by to on přivítal. Chová se mile, příjemně, ale je v tom i zamilovanost? To musíte rozluštit a potom jednat.

Podobné rodinné propletence se odehrávaly už v písničkách, takže to není nic nového pod sluncem. U táboráku jsme zpívali:

Já jsem si ji pomiloval, brácha si ji vzal,

měli kluka, ten byl po mně, já jsem se jim smál. ;)

Nebo: Když jsem tě nedostal, vem si bratra mého,

a tak se dostaneš do domu našeho. /proč ji lákal do svého domu, když si ji nevzal? To otázka, můžeme se domýšlet cokoliv. :) Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.04.16 16:10
avatar

Řešení vaší tak velmi špatné situace je jednoduché. Bratranec si chce dokázat, že na vás má a určitě mu udělá dobře, když vás svému bratranci odloudí...Jojo, chlapi rádi soutěží, kdo uloví větší kost. Tu ohlodají a pak nechají být a jdou jinam. Tak si to přeberte, jak umíte.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikcŽ
Datum: 10.04.16 21:04

Eualie máte pravdu, ale myslíte, že ženy toho nejsou schopny? I ženy jsou soutěživé.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 21:19
avatar
Být vámi, rozejdu se se současným přítelem. Nemá cenu být ve vztahu jen ze setrvačnosti.
Evidentně vᚠsoučasný přítel není ten pravý pro vás. Dřív nebo později byste se stejně zamilovala někde jinde bez ohledu, jestli by tu byl bratranec nebo ne.
Až bude po rozchodu a celé se to trochu urovná, pak bych řešil, co dál.
Minimálně nějakou dobu, být vámi, bych se bratranci vyhýbal. Ono to může totiž klidně rozeštvat celou rodinu.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.