Křížení nohou modelkami

Od: Datum: 10.04.16 14:27 odpovědí: 15 změna: 20.04.16 09:52

Ahoj.

Teď jsem se díval na ,,Funny stupid sexy girls compilace a na nich jsou záběry z modních přehlídek. Skoro každá modelka na nich při chůzi překřižuje při chůzi nohy. Jako před sebou a úplně na druhou stranu. A pak se kácí a padají na mole, z mola a i do bazénů. Je to velice Funny. Ale, proč to tak dělají, když je to tak šílené a nebezpečné? (13:56)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.04.16 14:31
avatar

Protože se jim pak více "vlní" zadel. Tu žádnou nemají, tak musejí hodně křížit nohy, aby se jim vůbec něco vlnilo *frajer*


doplněno 10.04.16 14:42:

Tak mě ještě napadají podpatky, kvůli rovnováze?


doplněno 10.04.16 14:43:

Jo a o tom, proč se modelky neusmívají, jsem někde kdysi četla. V minulosti se prý usmívaly, pak přišla nějaká, co vypadala líp, když se mračila, tak se všichni opičili, a pak tam bylo něco v tom smyslu, že odlišný výraz má jiný psychologický efekt na diváka... ale detaily nevím...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 14:39

Ahoj Naufrago.

To asi nebude ono. Některé, i když jsou štíhlé jsou pěkně rostlé. Tohle jim asi bude radit, nebo do toho nutit nějaký dementní mediální poradce. Jeden to začal a teď se po tom všichni opičí. Takových příkladů se dá najít asi spousta. A ještě, by se mohly usmívat. Některé se neusmívají a mnohé snad dokonce mračí. Některé, když sebou prásknou se i usmějí. Možná by měly padat více. Pak by bylo více těch usměvavých.

Datum: 10.04.16 14:44
avatar

já s Naufrago souhlasím - tím, že dávají nohy takhle nepřirozeně, mají houpavou a vlnivou chůzi - a to má působit sexy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 16:15
avatar

Moje maminka říkávala: "Ta má tak chudé nohy, že by přes ty mezery, které mezi nima má, mohl přeskočit pes." No a když hohy skříží, tak ty mezery nejsou vidět. :-D A taky musí zvedat kolena, aby se mohlo odvíjet chodidlo v botách se špičkou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fyfa
Datum: 10.04.16 22:19

dle mého názoru jsou všichni ti lidé,co určují míry a jiné věci modelek do programů víceméně exoti,kteří nemají vůbec šajn,co se líbí většině národa.Prostě trotlové,co by se měli vyházet a a dát tam normální lidi.Komu se líbí věčně vyzáblé a ani ne moc až zase pěkné holky,které tam tito lidé vybírají?Dle mého názoru na každé ulici v celé republice se najde mnohem více hezčích holek,než co ukazují na parádách.Připadá mi to jako vymývání mozků skupinou několika mála prominentních exotů,kteří by měli raději jít dělat něco jiného


doplněno 10.04.16 23:10:

Hlavně soutěže Miss

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paw®
Datum: 11.04.16 10:09
Vkus toho, co se libi a nelibi urcuji muzi ve veku 50 a vice let. Do je doba, kdy se se z vas stane slavny navrhar nebo sef odevni/modelingove firmy, ktera urcuje trendy. A tak to je.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: fyfa
Datum: 12.04.16 20:43

jenže úchylné trendy Miss,jež určují tito exoti jsou na hony vzdálené tomu,co se líbí většině lidí

Ohodnoceno: 0x
 
Od: met
Datum: 20.04.16 09:52
To ano, ale ty modelky tam nejsou proto, aby lidi koukali na ně, ale hlavně na ty hadry co mají na sobě a co předvádějí ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 10.04.16 22:53

Ženy snad obecně při chůzi mají chodidla (skoro) v jedné přímce (jako by šly po laně). Prý je to způsobené stavbou boků (jsou mj. širší) a méně svalnatými (objemnými) stehny než muži. Modelky mají nařízené to dělat do extrému (tj.křížit nohy při chůzi).

I ten výraz v obličeji mají nařízený. Modelka tam není od toho, aby se někdo koukal na ní, ale aby se koukali na ty šaty, co má na sobě. Nemáš si všimnout, jestli je modelka pěkná nebo ne. Nejraději by jim asi dali na hlavu masky nebo pytle, ale to by asi odvádělo pozornost od těch šatů.*nevi* Nevím jestli ženy v hledišti (nebo pak čtenářky magazínů s fotkami z přehlídky) se dívají na modelčiny tváře. Muži se určitě dívají, ale oni zase nejsou ti, pro které je přehlídka určena (nákupčí firem a editoři a čtenáři magazínů jsou ženy a gayové).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 23:12
avatar

Zdravím. Ona je ta chůze modelek specifická a musí se jí naučit každá. Nazývá se catwalk – chůze po mole. Takže si každá nemůže vykračovat jak chce a musí se naučit právě tuto co nejlépe zvládnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ghdj
Datum: 10.04.16 23:19

Aby to vypadalo, že mají nějaký tvar a boky. A z mola se kácí hlavně kvůli podpatkům, protože se na nich nedá chodit a ne vždycky dostanou svoji velikost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jofa®
Datum: 11.04.16 00:29

Protože ta chůze modelky přitahuje pozornost a oči se se více soustředí na objekt modelky a jejího oblečení Vytváří tím dojem něčeho vyjimečného, na co se musite podívat, popřípadě projevit zájem o model či firmu která to vyrábí. A o tom to je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 09:27
avatar
Tato chůze je opravdu k přitáhnutí pozornosti a pokud se neprovádí afektovaně, nevypadá to špatně. Úskalím jsou nevyhovující boty po povrch mola.
Přesným opakem jsou klátící se "nemodelky" v ulicích. Ty už ani FUNNY nejsou. M.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 10:50
avatar

Víte, na chůzi modelek se tu ptáte, na práci zdravotních sester při odběrech krve nikoliv. A přitom je na každou práci dán nějaký určitý postup, jak ji mají provádět. Modelky chodí takto po molu dobrovolně, nikdo je k tomu nenutí, dokonce i dobrovolně chudnou pod zdravotně únosné BMI, jen aby si tu dobře placenou práci zachovaly... Nakonec i horníci fárají pod zem, a to mi přijde daleko šílenější a nebezpečnější než se projít v plavkách po molu...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.16 23:58

Víte jak strašně náročné muselo být "soustředění" MISS v Thajsku?...Ty otlačené plavky,bolesti lícních svalů od úsměvů,příšerné slunce,strašně slané moře,všude písek,ježdění na lodích,chození po zoo...prostě děs.Kam se na to hrabou horníci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.