Jak je to se soutěžemi miss?

Od: Datum: 10.04.16 01:07 odpovědí: 4 změna: 11.04.16 10:01

Nevyznám se v tom. Před nedávnem vyhrála nějaká Karolína Mališová. Teď zase Andrea Bezděková. Tzn. že je víc soutěží? Kolik je v ČR soutěží krásy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cicko*
Datum: 10.04.16 01:39

Kolik chcete! Kupodivu to ničemu neodporuje, snad jen pár zhrzených ambicí mezi rádoby královnami a jejich obdivovateli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ctenar*
Datum: 10.04.16 05:19

Kdokoliv může pořádat soutěž krásy a nazvat ji, jak chce (Miss Celé Galaxie). Ti nejúspěšnější pořadatelé konají i různá oblastni/regionální (jako třeba celého státu) kola a pak i kontinentální a celosvětové kolo. To celosvětové kolo pořádají minimálně snad 3 organizace.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.04.16 11:06

Ahoj.

Tak soutěže MISS, se můžou pořádat na jakékoliv úrovni. Na škole, v družině, v okresním tisku, na nějakém fanouškovském srazu. Kámoš dokonce vymyslel, že když se dá dohromady 100 chlapů, ti dají dohromady každý 1000 Kč a hned mají cenu pro vítězku. Co se pak zvolí za soutěžní atrakce je otázka drzosti, vkusu a odvahy zúčastněných slečen a paní. Šli by jste do takovéhle ,,soutěže,,? I jako pořadatel?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.04.16 10:01
avatar
Ano a nechal bych vyhrat tu nejobycejnejsi s bradavici a o holi, aby na ni byl vysoky kurs, nechal si za to zaplatit od sazkovek + vyplaceni vyhry za me sazky, a sponzor zaplati celou estradu v tv :) netreba zavadet nejake novinky, kdyz to funguje :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.