Podvazovani varlat

Od: Datum: 08.04.16 15:54 odpovědí: 11 změna: 29.04.16 08:31
Zdravim, provozuje tu nekdo tuhle sex. praktiku? Chtel bych to vyzkouset, ale mam obavy abych si nejak neublizil.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kaktusak
Datum: 08.04.16 16:14

Dej si majzla. Když ti zčernaj, tak jsou na uříznutí. Ale vážně, jakékoliv podvazování čehokoliv na těle, brání oběhu krve. Takže opatrně. Kdysi, dnes už to neplatí, se doporučovalo při zaškrcování končetin při krvácení, jak max. doba zaškrcení půl hodiny. Ale u těch varlat to může být míň. Takže, když tě to baví, proti gustu žádný dišputát, ale hlídat teplotu a barvu varlete.

Ohodnoceno: 0x

Od: kar
Datum: 09.04.16 14:40
A co se muze stat kdyz to malinko pretahnes pres tu pul hodinu, myslis ze by se nejak ohrozila funkce? Nekde jsem cetl, ze k odumreni te tkane dochazi az po 4-6 hodinach v souvislosti s torzi, pretocenim varlete.
Od: jenda2
Datum: 08.04.16 17:49

To není praktika ale nesmyslné hazardování se zdravím. Jestli vás mrzí, že jste zdraví, tak se stavte na hlavu ale je to na vyšetření ...

Datum: 10.04.16 19:17

Jenda2: Je to jedna z BDSM praktik, tak nevím, proč ty poznámky o vyšetřování, a myslím si, že rozhodně víc lidí si ublíží na kole, než při podvazování koulí.

A pro tazatele: Každá dlouho zaškrcená končetina začne po chvíli modrat a brnět. Domnívám se, že to bude mít hodně podobný průběh. Jakmile to půjde z fialové do černé tak je to tak tak. Na internetu najdete spoustu odkazů.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.04.16 17:57

Obavy jsou na místě. Také existuje "přiškrcování", nebudu tady samozřejmě popisovat postup. Je spousta lidí a mladých lidí, kteří to neodhadli správně a jsou mrtví. Takže pozor na tyto praktiky...

doplněno 08.04.16 19:28:

hk, psala jsem tyto praktiky. Není jenom jedna. Tazatel se ptal jestli je to nebezpečné, odpovídám že ano. Není to má zkušenost, ale informovanost.

Od: bundage
Datum: 17.04.16 20:05

Jste evidentně zkušená, můžete tu myšlenku rozvést?

Datum: 08.04.16 18:36

Podvazování šourku se dělá u zvířat, většinou gumičkou, jde o formu kastrace. Nemáte na mysli spíše Scrotal Stretching? Více se dočtete třeby tady: https://wiki.bme.com/index.php?title=Main_Page

Datum: 09.04.16 14:44
Nn, mam na mysli ciste podvazovani kouli a penisu. Tak o tech zviratech jsem jeste nic neslysel, jak dlouho to tam musi mit?
Datum: 25.04.16 11:58
Tak jsem to asi trosku prehnal, mel jsem to podvazany a pak se dostavil podobnej pocit jak kdyz se prelezite koncetinu. Tak jsem to hnedka uvolnil a ucitil jsem jak se obnovil ten obeh a ted mi uz druhej den docela horej jak jsou prekrveny.
Datum: 29.04.16 08:31

Hele, ty riskére, ani horolezec neleze hned na osmitisícovku, ale nejdřív si vyzkouší ty menší kopce. Že by jsi to zkoušel postupně? Když už musíš? Postupně přidávat na čase?

Datum: 28.04.16 23:33

Ahoj.

Aby ti začalo brnět ve vercajku, tak na to stačí chvíli blbě sedět a máš to tam. Takové to mravenčení.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.