Insolvence vyzivovaci povinnost

Od: odpovědí: 2 změna:
Dobry den, prosim o radu co delat, kdo tomu rozumi.Jsem rok v insolvenci a v navrhu jsem uvedl jednu vyzivovaci povinnost na nez.syna, ktery je v peci matky a je stanovene vyzivne. Ovsem jsem se ted dozvedel, ze jsem mel v navrhu napsat vsechny sve deti ne jen ty na ktere mam stanovene alimenty. Jenze ja to pochopil, ze tam mam uvest jen syna jako vyzivovaci povinost (soudem alimenty). Takze tam nejsou uvedeny dalsi me dve deti. Nikdy jsem neuplatnoval slevu na dani a tudiz ani nezapisoval do prohlaseni j dani. Takze mi ucetni cely rok odvadela na insol.castku bez vyzivovaci povinnosti v domeni, ze zadna neni. Az ted kdy pritelkyne potrebovala potvrzeni ohledne dani mi ucetni sdelila, ze do insol.oatri i me dve deti a bude mi tedy odvadet mensi srazku. Ale jak to ted resit kdyz jsem i kdyz nevedomky uvedl jen stanovene vyzivne a ze tadnou jinou vyz.povinnost nemam.? Mam strach, ze mi ins.zrusi :( Dekuji za odpoved.
2 odpovědi na otázku

 

 


0x

To řešte s insolvenčním správcem. Tady to nevyřešíte.

Ne, insolvenci Vám kvůli tomu nezruší. Vždyť jste platil více, než jste musel. K těm vyživovaným dětem - to jsou Vaše děti, které spolu s Vámi žijí ve společné domácnosti? Víte o tom, že jestli s Vámi žije ve společné domácnosti Vaše družka (asi matka dětí). můžete i ji uplatnit coby vyživovanou osobu? Ještě se zeptám, na kolik procent jste dosud plnil?

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]