Jak zrušit cestovní pojištění?

Od: Datum: 06.06.16 02:11 odpovědí: 2 změna: 06.06.16 13:51

Zdravím, před rokem jsem si sjednával cestovní pojištění ke kartě u ČSOB - exclusive, stálo to 1000kč a teď jsem si vzpomněl, že se mi to má za 2 týdny obnovit. Já to však nepotřubuji. Nevíte, jak to zrušit? V podmínkách je uvedeno, že pokud se neozvu nejméně 6 týdnů před výročím uzavŕení smlouvy, bude pojištění prodlouženo. Pak je tam uvedeno, že pojištění zanika se ztrátou karty. Nebude tedy lepší nahlásit ztrátu karty? Novou nechci a asi i zruším účet a přejdu k jiné bance. Viz obrázek.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.06.16 07:13
avatar

Dobrý den, já bych si zřídil nový účet a potom zašel do ČSOB, kde bych zrušil ten jejich účet. Nebude-li účet, karta nebude aktivní a pojištění zanikne. Pokud by ten zůstatek z ČSOB nemohl být vyplacen hotově, tak bych tam uvedl pro převod číslo nového účtu. Zdravím!

doplněno 06.06.16 11:36:

Máte snad nějaký dotaz? Ptejte se.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.16 13:51
avatar

http://zkraceno.cz/muc96v

Je to starší, ale nic nového...všichni se chovají pořá stejně. Ztracení karty a podobně, no nevím, ale aby Vás to nestálo nějaké peníze navíc, karta je jejich majetek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.