Problémy po plastice LCA

Od: Datum: 03.04.16 07:43 odpovědí: 5 změna: 03.04.16 09:52
Ahoj, ve stredu mi delali plastiku predniho zkrizeného vazu a použili step B-T-B (zepredu z kolene). Na sale jsem byla cca 2 hodiny a pustili me druhy den domu. Ted mam, ale problem kdyz jdu po berlich na zachod, tak tu operovanou nohu nedam jakoby pred sebe, abych mohla priskocit na berlich, furt ji nechavam za sebou, jakokdyby byl stehenni sval uplne mrtvy. Jinak kdyz lezim tak hybu prsty, kotnikem nebo i trochu nohou. Kdyz jsem sla ve ctvrtek domu, tak jsem to jeste zvladla. V patek jsem se probudila a uz to neslo. Uz to mam dva dny. Co mam delat? Jsou nake dobre cviky? V nemocnici pri odchodu mi nic nerekli, ze bych nohu mela nak cvicit.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.04.16 08:09

Kdy máte jít na kontrolu, na převaz?

doplněno 03.04.16 10:15:

Jaké injekce si pícháte? Proti čemu?

Ohodnoceno: 0x

Od: avatar321
Datum: 03.04.16 08:35
V utery.
Od: coco
Datum: 03.04.16 08:52

Ja bych volala doktora hned po zjišteni nehybnosti/nefunkcnosti svalu, protoze cim driv se zjisti pricina, tim driv se muze predejit dalsim problemum, mozna se jedna o nejakou pooperačni trombozu a to je potreba rešit rychle.

Od: avatar321
Datum: 03.04.16 09:36
Myslite,ze by k tomu mohlo dojit i presto,ze mi pichali v nemocnici injekce proti tomu, ktere si ted picham i ja sama?
Od: coco
Datum: 03.04.16 09:52

Podle toho co popisujete a pocitujete je asi neco špatne, treba injekce nestacily...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.