Jak získat zpět přítele?

Od: Datum: 01.04.16 15:39 odpovědí: 34 změna: 02.04.16 12:35

Zdravím. Před časem se se mnou rozešel přítel kvůli svojí první lásce. Ta paní je však už delší dobu vdaná. Tvrdí, že její manželství je mrtvé, a že se nerozvedla jen kvůli tomu, že má na krku s manželem hypotéku a ani jedne z nich nemá kam jít. Též mají cca 12-ti letého syna. Podle mě člověk, který se v nešťastném manželství za několik let nerozvedl, se nerozvede, ani kdyby trakaře padaly. Bohužel bývalý přítel to nevidí. Ona ho tahá za nos, on je do ní asi zamilovaný (nebo si to myslí) a mně kvůli té madam zůstaly oči pro pláč. Poradíte někdo prosím, co dělat? Chci se jí zbavit nějakým způsobem, aby na mě bývalý nebyl naštvaný, a jeho se alespoň pokusit získat zpět. Co si teď počít. Napadlo ěm prozradit tu nevěru jejímu manželovi, ale bojím se, že by to příliš ukazovalo na mě. Možná se vám tento dotaz zdá hloupý, ale my plánovali opravení domu, život, rodinu, psa, děti... A ona to svým příchodem všechno zničila. Nechci se mstít, jen chci a potřebuju nutně něco udělat. Mám čas do července, kdy se musím od bývalého odstěhovat. Dokáže někdo pomoci prosím?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.04.16 15:45
avatar

Vám se asi hlavně nechce stěhovat, že? Proč bych lepila vztah kde můžu čekat za nějaký čas opět rozchod, už vůbec nemáte právo žalovat manželovi oné ženy. Zhrzená milenka, takové jsou nejhorší. Tolik chlapů chodí po světě, najděte si jiného.


doplněno 01.04.16 15:59:

Jezzí, já vás nesoudím, poslední věta je dobře míněná rada.


doplněno 01.04.16 16:02:

"Madam" se vám připletla do vztahu? Váš přítel u toho nebyl? Opravdu si myslíte, že když zboříte jiné manželství bude váš vztah fungovat a přítel vám bude vděčný?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.04.16 15:56

To vůbec není o tom stěhování. To je to nejmenší. A abych byla naprosto upřímná, nechtěla jsem žádné morální posuzování. Chtěla jsem radu. Pomoc ve své situaci.


doplněno 01.04.16 16:02:

Ta poslední možná. Věc s emá ale tak, že já nestojím o nikoho jiného. A je těžké takové řeči poslouchat, když je mi naprosto jasné, že ona se nerozvede a jen přítele tahá za nos.


doplněno 01.04.16 16:04:

Jak už jsem jednou řekla, o žádné souzení ani odsuzování nestojím :)

Datum: 01.04.16 15:55
avatar

Zdravím. Nepleťte se druhým do manželství. Jak kdo spolu žije je jen jeho věc. Vy si svůj problém s přítelem musíte vyřešit sama. Když Vás nechce a rozešel se s Vámi, posbírejte hrdost, odstěhujte se a zařiďte si život bez něho. Váš přítel už se rozhodl žít bez Vás a má k tomu jistě své důvody..


doplněno 01.04.16 16:00:

V pořádku není to, že to dopustil Váš přítel! Kdyby Vás měl rád, byl by s Vámi...

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 01.04.16 15:58

Nepleťte se druhým do manželství? A co řeknete na to, že ona madam se nám připletla do vztahu? To vám přijde v pořádku?


doplněno 01.04.16 16:02:

Co na to říct... Některé ženy používají dost podlé zbraně, aby dosáhly svého. My hodné holky holt máme smůlu.

Od: radim43
Datum: 01.04.16 16:05

pokud Vas nechce,nic s tim nenadelate

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:09

Je to složitější. Nemůžu úplně říct, že mě nechce. Věřím tomu, že je teď zamilovaný do ní. Byť je to u něj třeba jen nostalgie. Ale neustále mluví o tom, co všechno se mnou dělá a může dělat a s ní nikdy nebude moct. Vlastně spoustu věcí beze mě už nikdy nezažije. Možná se pletu, ale kdyby tomu jejich vztahu opravud věřil, tak spíš myslí na to, co sní bude moct dělat. Myslel by na to pozitivní, ne na to negativní.

Od: jmlc®
Datum: 01.04.16 16:10
avatar

To jste mne nastartovala - Vy hodné holky, které jdete za manželem vaší konkurence bonzovat, aby se milenec jeho ženy vrátil k vám... njn, to jste hodná...

I kdybyste zajistila rozvrat jejich manželství a znepřátelení vašeho přítele s bývalkou, na 100% by oný zdeptaný místo návratu s kytkou pomýšlel na návrat s pistolí...


doplněno 01.04.16 16:26:

Chcete mu vrátit "úder"? Najděte si nějakého chlapa, který vás bude mít rád. Buďte s ním šťastná. Až se tento chlap, který podvádí a chodí za jinýma, bude chtít vrátit, řeknete mu důrazně NE! - to bude odplata *smich*


doplněno 01.04.16 16:37:

Myslím, že byste se měla odstěhovat co nejrychleji. Pár týdnů-měsíců být sama či s kamarády. A časem najít jiného...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.04.16 16:14

Ano, jsem hodná holka. Ale když mi někdo ublíží, vrátím úder zpět místo toho, abych jen odešla se skloněnou hlavou.


doplněno 01.04.16 16:28:

Myslíte si, že ve svém psychickém stavu opravdu stojím o někoho jiného? Vážně?

Datum: 01.04.16 16:11
avatar

Vy jste asi chtěla slyšet, jak to šikovně udělat aby se nevěrník vrátil, netuším kolik je vám roků a jak dlouhý váš vztah byl ale věřte mi, že to, že ho napráskáte nic nezmění a vy budete ta hloupá a zlá. Nikdy vám to nezapomene. On od vás chce pryč a je jedno zda s jinou ženou nebo z jiných důvodů. Buďte k sobě upřimná a odejděte se zdviženou hlavou a i kdyby prosil už se nevracejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:16

Ne, jedno to není. Kdyby nepřišla ona, nevěrná ženská, tak by se nic nestalo. Nevím, proč bych měla teď trpět.

Datum: 01.04.16 16:23
avatar

Probuďte se a buďte ráda, že nemáte děti a psa. Váš přítel má ve vašich očích svatozář a ta ženská je mrcha co ho svedla, že? Tak hurá do toho a jděte to říct jejímu manželovi, pokud je to rozumný chlap tak vás vyhodí. Já bych vás vyhodila zcela jistě, uvědomte si, že na nevěru musí být dva. Klidně můžu vykřikovat, že mi nějaká ku...svedla manžela ale pak až vychladnu, musím se zeptat kde byl on chudáček svedenej.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:26

Ano, jistě, je to i jeho vina, to vím moc dobře. Právě proto doufám, že on dostane rozum. Víte, o ženě, se kterou má syna, říká, jaká je to kur**, že ho podváděla. Přitom on sám kur** z jiné dělá. Říká, jak nesnáší nevěru, přitom se jí sám účastní. Říká, jak je pro něj důležitá rodina, přitom se sám chystá jednu rozbít. Ne, on není svatý. Je to pokrytec.

Datum: 01.04.16 16:29
avatar

Hurá a s pokrytcem chcete spojit svůj život? Koukám, že už jeden vztah měl, to se rozešedl se ženou k vůli vám? Dejte si říct a zbavte se ho.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:33

Ne ne, nerozešel se s ní kvůli mně. Ona ho podváděla. Což on sicedlouho přehlížel, ale pak se začali hádat kvůli výchově syna, proto šli od sebe.

A žít s pokrytcem? Možná, že jsem naivní, ale stále věřím v jeho nápravu.

Datum: 01.04.16 16:14
avatar

Nechápu. Proč chcete přítele zpět? Svět je plný chlapů...a vy chcete zpět zrovna tohoto, který vás už jednou zradil. Udělal to jednou, udělá to po druhé. Ale to možná už budete mít ty děcka, psa, opravený dům... Jak jsem psala, nechápu to.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.04.16 16:16

Na to mohu říci jen jedno: Srdci člověk neporučí.

Datum: 01.04.16 16:15
avatar

- máte prostě smůlu - a pokud to prozradíte jejímu manželovi, tak docílíte možná jenom toho, že se Vaše sokyně opravdu konečně rozvede - je to dost pravděpodobné i logické.

Odstěhujte se - a budete-li mít trpělivost, můžete počkat, jestli přítel "nedostane rozum" a nevrátí se k Vám. Ale to je nepravděpodobné, navíc takto lepený vztah už stejně nemá cenu (leda kvůli dětem).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 01.04.16 16:17

Má i nemá. On si sám moc dobře uvědomuje, co s mým odchodem všechno ztratí. Je jen otázkou času, kdy mu dojde, co ona před ním skrývá. Což ale může trvat i několik let, že ano.

Datum: 01.04.16 16:37
avatar

Ale no tak, on moc dobře věděl, proč se na vás vykašlal. V něčem jste mu prostě nevyhovovala, ale nechcete si to přiznat. Vy budete mrhat časem a čekat, až přítel prozří a zjistí, co ve vás ztratil. Jak jsem psala, nechápu. A že se srdci neporučí? Váš problém neleží v srdci, váš problém je uražená ješitnost. Až si to přiznáte, bude vám na světě lépe a poohlédnete se po jiném muži, který o vás bude stát. Tento vás nechce.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.04.16 16:41
avatar

Eulálie, asi je to zbytečné, Jezzie chtěla slyšet, že má tu proradnou ženskou odstřelit a tomu svému chudáčkovi pofoukat bebíčko.

Jezzie, jakýpak psychický stav, vy se rozcházíte prvně, co budete dělat až se budete rozvádět a dělit si děti, psa a dům?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:57
avatar

No právě, Liduš, ale to, co chce tazatelka ve skutečnosti vidět napsané, jí tu většina rozumných ženských nenapíše. *smich* Nevím, v čem je ten její miláček tak unikátní, že ho chce zpátky. Nic je neváže, má jedinečnou příležitost začít znovu a lépe.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:41
avatar

Slepovaný hrnek již není ten původní. Jedna kapitola života skončila, smiřte se s ní. Nechcete se mstít, ale všechno, co jste napsala, k tomu svádí.

Plány jsou vniveč, bydlení, opravy, život, rodina, pes, děti /na posledním místě/. Je to kruté, ale prostě musíte jít dál. Najdete nový život, tady byste se již jenom trápila a věřte, časem byste začala vyčítat a jenom byste se hádali. Buďte ráda, že nemáte ještě právě ty společné děti.

Jistě přijde nový život, nová láska, ale nespěchejte za každou cenu, aby bývalý viděl a na truc. Tím, že odejdete, tak tam necháte bývalého samotného. Myslíte, že tam bude v baráku sám spokojený? Že se dá s bývalkou znovu dohromady? Ani náhodou. Nebude jim to fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 16:57

Vím, že jim to nebude fungovat, pokud spolu vůbec budou. Ale mrzí mě, že jsem se místo rad a pomoci dostala pouze odsouzení. A to už jsem si myslela, že pro mou situaci někdo bude mít pochopení :)

Datum: 01.04.16 16:59
avatar

Jezzie, ale my vás tu všechny chápeme, a proto vám radíme, to co radíme. Protože tak to v životě chodí. Ale vy to nechcete slyšet, vidět, ani číst, ale toužíte po tom, až si sama nabijete ústa lepovaným vztahem. Tak hurá do toho. Nic vám v tom nebrání.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 17:06

Mně na tom vztahu záleží, což vy zřejmě pochopit nedokážete.

Datum: 01.04.16 17:16
avatar

Jezzie, proč vám tolik na vztahu záleží. Chlap rozvedený, platí na dítě, znovu nevěrný...Vy si myslíte, že ho předěláte? Víte vůbec proč se rozvedl, nebo to vite jen od něj? Dokážete mu říct, miláčku buď já nebo ona a dál dělat, že se nic nestalo? Kolik je vám let, vám ujíždí poslední vlak, že pokud nedostanete tohoto chlapa zůstanete už sama? Nebo se stydíte přiznat, že to nevyšlo a svatba co jste plánovali nebude?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.16 17:37

Neřekla jsem, že je znovu nevěrný. Nikdy nevěrný nebyl. A ano, dokázala bych dělat, že se nic nestalo, to mi věřte.

Od: radim43
Datum: 01.04.16 18:14
Vy zde poradit nechcete,Vy jste rozhodnuta a chcete slyset co chcete slyset,o takovych jako jste Vy jsou clanky napsane a je to stale dokola a taky to bude stale dokola,takove uz nektere zeny proste jsou,nepomuze Vam nikdo ani psycholog,proste nikdo,potrebujete si rozbit hubu,no a to se stane,potom se budete vyplakavat znamym a zivot jde dale,no a pokud Vas to nezmeni tak zase narazite a bude se vse opakovat,a tak prozijete svuj zivot krasne,cely pouze brecenim a narikanim jak je to v tom zivote nespravedlive,ale na to,ze Vy jste sveho stesti strujcem neprijdete,protoze Vas mozek to nikdy nepochopi
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.04.16 21:49

Urážky si nechte pro sebe.

Od: radim43
Datum: 01.04.16 23:44

ja Vas neurazim,pouze pisu jaka je realita a jaka muze byt,zalezi pouze na Vas jakou cestou pujdete,pokud chcete zustante si treba s clovekem,ktery Vas ma nekde,no a potom po nocich koukejte do stropu a placte a rikejte si jak jsem si ten zivot krasne zaridila,mam to co jsem chtela,je to Vas zivot

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 01.04.16 19:37

Buďte ráda,že jste si ho nevzala za muže - umíte si představit scény kolem rozvodu? Takhle začnete s čistým štítem znovu,chlapů je ...nezkoušejte žádné-dostat ho zpět- i kdyby se vrátil,budete jen čekat,kdy se zase něco stane. Jestli místo začátků s partnerkou chce vdanou ženu s větším dítětem,ať to má...Nečekejte na červenec,řešte to hned.Postavte se na vlastní nohy,uzdravte duši a čeká vás určitě někdo lepší!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.04.16 21:50

Děkuju za první milou odpověď :) Ano, máte pravdu, bylo by to lepší tak, jak říkáte. Ale nejde jen tak odejít. I když dost dobře nedokážu vysvětlit proč.

Datum: 02.04.16 11:36
avatar

Co je na odpovědi paspulky jiného, než na těch předchozích? Co je na té odpovědi milého, že vás tak nadchla?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.04.16 12:35
avatar

I moje odpověď, názor, rada nebyla přijata s pochopením, ale odmítnuta, jako odsuzující. Nemyslím, že bych se nějak dotkla zadavatelky otázky a něco jí vyčítala. Jsou to rady viděné jinými očima.

Leda ta poznámka o dětech na posledním místě? Ráda si přečtu důvod, co konkrétně se ,,jezzie,, dotklo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.