K čemu to je? :-o

Od: Datum: 30.03.16 21:01 odpovědí: 10 změna: 31.03.16 05:29

Mám absolutně banální dotaz, jen mi vrtá hlavou... Na vozících v Globusu se zhruba před týdnem objevila držátka, viz fotka. Absolutně nemám tucha, k čemu slouží. Není to na kelímek, není kulaté, ale oválné. Zkoušela jsem se zeptat pokladní, ale dost mě odpálkovala, že se o vozíky nezajímá Nejde o nic, jen si neumím představit jediné využití... Z nějakého důvodu si přece dali práci to tam domontovat...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 30.03.16 21:02

Že by pro děti, abyste je nemusela držet za ruku...*nevi*

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 30.03.16 21:06

držák na sedačku pro dítě?

Datum: 30.03.16 21:07
Ohodnoceno: 5x

Datum: 30.03.16 21:12

Vy jste nejlepší! Jasan, to bude "vono" *palec*

Datum: 30.03.16 21:08

Z téhle fotky toho moc nepoznám, ale tipnu si. Není to na drobné zboží, které oky vozíku propadává?

Není.

Je to skutečně držák na čtečku (BCR). V Itálii se to používá už x- let, je to docela fajn věc, zákazník si zboží sám průběžně namarkuje a pak jen dá čtečku do samoobslužné stanice, kde to zaplatí.

Od: pest®
Datum: 30.03.16 21:11
Ohodnoceno: 2x

Díky *ua*

Datum: 31.03.16 00:32

Dobrý den.Ty čtečky najdete hned za vstupem na prodejnu nalevo za informacemi.Alespoň na Zličíně.A musíte mít kartu Globus,aby jste to mohl použít.

Datum: 31.03.16 05:29

Také v Globusu v Praha-Čakovice to již máme minimálně rok-dva. Je to skvělá věc, neváhejte se registrovat. Urychlí Vám to nákup, nemusíte vykládat zboží na pás u pokladny a opět nakládat do tašek. Existují i uzpůsobené tašky /i Globus je prodává/ které dáte do vozíku a zaháknete za postranice.

U určitého zboží se objevuje akce a z té Vám načtou peníze zpět. Takže žádné body, ale opravdu korunky. Já je vybírám, když se nashromáždí asi 200 korun, protože se ty starší umazávají. Je tu i další bonusový program, ale to časem zjistíte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.