Ditiaden...oblbuje to?

Od: Datum: 29.03.16 19:20 odpovědí: 13 změna: 30.03.16 13:54
Zdravim,mate nejake zkusenosti s ditiadenem? dostala jsem ho na zmirneni otoku,ale upozornila me doktorka ze muzu byt trochu mimo.a zitra mam ridit docela dalekou cestu,nevim,fakt to az tak pusobi? dekuji za zkusenosti...jo,jsem dospelak,cca 70 kg) )
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.03.16 19:22

podívej se do příbalového letáku, co tam píší o ovlivnění schopnosti řídit - nepodceňovala bych to...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.03.16 19:24

Dobrý den Lucko ,

já musím říct, že zrovna na mě působil docela dost. Pracoval jsem zrovna jako doručovatel a řekl bych, že to na mě znát bylo :D Byl jsem hlavně teda unavený a né na 100% jsem se soustředil :D, néé že bych byl úplně mimo, ale znát to bylo oproti normálu.

Tomáš

Datum: 29.03.16 19:25

Ano. Je to psané i v příbalovém letáku. Malátnost, ospalost, neschopnost se plně soustředit..Neriskujte když nevíte jak zrovna na Vás bude lék působit!

http://farmaceutika.info/dithiaden

Od: lucka*
Datum: 29.03.16 19:38
dekuji...letak jsem cetla ,ale zajimalo me spise jak to je v praxi? vim ze jsem to davala i diteti pri vysokych horeckach proti krecim atd...fakt nevim co to se mnou udela a zitra musim byt zrovna ok,tak to asi ani brat nebudu,snad zaberou rychle antibiotika: -(
Datum: 29.03.16 19:54

no právě - v praxi působí u každého jinak... neriskovala bych, když nemáte zkušenost, jak působí konkrétně na vás... já bych ten jeden den s braním počkala...

Datum: 29.03.16 19:59

Přesně tak, na každého naprosto jinak. Já dostala před 2 týdny léky, o kterých mi doktorka tvrdila, že budu trošičku víc spát. No, spaní se nekonalo, ale celé dva dny jsem koukala do zdi. Naprostá ztráta pozornosti. Nemohla jsem se ani dívat na film, nevydržela jsem ho sledovat, vypínal se mi mozek. Manuální činnosti OK, ale jakmile jsem měla zapojit pozornost, šlo to do háje. (Myslím, že až budu mít v péči dítě s AD(H)D, dokážu se do něj vžít.)

Datum: 29.03.16 19:44
Me ani tak ne, ale pritelkyne mi je snedla na spani, dostal jsem to jako prevenci, kdyz jsem zkolaboval po nejakem multaku.

Od: balzerka
Datum: 29.03.16 20:27

Driák to není, ale před řízením nebrat!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.03.16 22:33

Na řízení nebrat. Obzvlášť při prvním užití Vás to může uzemnit. Bral jsem ho jako dítě kvůli alergii a vždycky mě spolehlivě sejmul. Organismus si na něj časem zvykne (aspoň u mě to tak bylo), takže přes několikaletý "půst" mě i koňská dávka podaná v pozdějších letech právě na zmírnění akutního otoku oproti všem předpokladům nechala naprosto normálně fungovat. Ale bez předchozího ověření reakce Vašeho organismu důrazně doporučuji neriskovat.

Od: hk
Datum: 29.03.16 22:43

Jsou lidé, co nespí ani po dvou práškách na spaní a jsou tací co půlce spí celou noc... Dithiaden dávat na zmírnění otoku? To vás něco kouslo nebo jste vykloubila prst?

Od: lucka*
Datum: 30.03.16 12:49
ne,mam zanet hrtanu a dali mi to na ORL k antibiotikum...ale mam to vyreseno,nebrala jsem si ho a da se to vydrzet...
Datum: 30.03.16 07:22

Dithiaden jsem dostala na to, abych se neškrábala. Na záchvatovité svědění. Tak jsem po něm byla spavá, že jsem ho, občas, brala na spaní. Na svědění jsem dostala Zodac, který funguje bezvadně.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.03.16 13:54

Dithiaden jsem brával na alergie, ale dost dávno, takže uý si ty reakce nepamatuji. Nicméně před ospalostí vždy varovali a dnes jsou modernější léky, třeba právě ten zodac. Ne že by dithiaden nefungoval, ale ty nové věci takovoiu ospalost nevyvolávají. (BTW slyšel jsem, ýe fe%táci z něho něco vařili.)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.