Bolest v koleni

Od: odpovědí: 5 změna:

Dobrý den,

v neděli jsem šla běhat a když jsem si zavazovala boty a chtěla se zvednout něco se mi v koleni asi pohlo a neskutečně to bolelo když jsem nohu narovnala. Rozchodila jsem to a doběhla poslední 3 kilometry domů v pohodě. Od doby, co jsem doma mě to ale neskutečně bojí a nemůžu nohu pořádně pokrčit ani narovnat. Mám pocit jakoby tam něco chtělo křupnout (takový pocit je ikdyž je třeba si křupnout prst a nebo krk)

Poraďte mi prosím co stím mám dělat..na pohotovost je asi zbytečné už chodit a mažu to všemi mastmi co mám doma. Bolí to spíše v klidu ale při chůzi tonepříjemně píchá.

Děkuji

5 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar iz

K doktorovi + RTG!

Nezlobte se,ale tyto dotazy směřují k Mudr.Tam běžte !

Radši neběžte ale jděte pomalu!
Stačí ty tři kilometry,které jste uběhla po způsobení si zranění.

 


0x

Koleno je nejsložitější kloub, jsou v něm po stranách dvě poloměsíčité chrupavky tzv. menisky, vícero vazů vede po něm a i vnitřkem. Proto Vám tu sotva někdo poradí, co s tím. To chce vyšetřit na ortopedii. Držím palce!

 


0x

Dobrý večer, nejsem sice doktor, ale chodím léta na ortopedii, protože mám problémy s koleny. Podle potíží, které popisujete, by se mohlo jednat o prasklý nebo naštípnutý meniskus. Ale určitě vám to řekne jenom ortopéd...hlavně to příliš nenamáhejte, dřív se to léčilo klidem a ortézou, nyní většinou artroskopií, to je taková menší operace. Takže k doktoru a hodně štěstí.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]