Léčitel Hakl Pátek u Poděbrad

Od: Datum: 04.04.16 16:55 odpovědí: 3 změna: 05.04.16 14:20
avatar

Jsem k léčitelům skeptická, je mezi nimi mnoho podvodníků a recenze si mohou psát sami. Ale už si nevím ady, dva roky po úrazu kolena mi lékaři nenv nabízejí žádnou možnost, bolí mě celé koleno až dolů, kulhám. Nemáte s ním někdo zkušenost,, ev. někoho jiného, jsem z Prahy a děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mcfight
Datum: 05.04.16 10:39

V první řadě, je potřeba mít napsanou diagnózu v kartě a nejlépe tutéž od dvou nezávislých odborníků a potom se můžeme dál bavit o léčbě, případně léčitelích...Takže, otázka zní, jakou nemocí vlastně trpíte?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.04.16 14:03
avatar

Před rokem a půl jsem měla úraz kolene, za rok jsem byla vpořádku, v létě jsem dokonce chodila natúry po Šumavě. A letos v únoru to začalo zase bolet, špatně ohýbat, byla jsem v nemocnici na ortopedii, tam mi to zrentgenovali a prohlásili, že se ni nezhoršilo, ža tam je artroza, ale zatím ne na výměnu kloubu. A tom jmenovaném léčiteli se říká, že umí léčit vazy a meniskus, údajně vyléčit špičkové sportovce.

No a já j,sem se ještě ke všemu včěra dodělala, z výtabu vyskočil pes, lekla se, couvla a už jsem se nepostavila na nohu.Dnes se belhám o berlích a jím prášky. Ve čtvrtek jdu znovu na ortopedii, tak nevim, ,jestli zase řekne, že to bolí jen jako artroza. Horší je, že dnes jsem měla začít chodit na rhb., tu jsem msuela zrušit, protože tam nejssem schopna dojít a v pojištovně mi řekli, že si pak budu muset zařídit nový poukaz.

Datum: 05.04.16 14:20
avatar

mcfight, to vy jste ten léčitel? pak bych k vám v životě nešla... taková arogantní odpověď..! a jestli nejste, tak z jakého titulu určujete, za jakých podmínek jste nebo nejste "ochoten bavit se dál o léčbě" s tazatelkou? *bzum* to fakt nechápu... *ee*

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.