Jak a kde investovat

Od: Datum: 25.03.16 09:55 odpovědí: 5 změna: 26.03.16 03:14
Zdravím. Několik dní jsem serfoval po netu a hledal kde a jak investovat. Ale jako laik mám z toho hlavu jak pátrací balón. Mám pár tisíc stranou a rád bych je zurocil, Teda pokud to má cenu. Dík za odpověď i. Krásný svátky.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.16 10:01

Nemá. Úroky ať už kdekoliv jsou tak bídné, že je to nesmysl. Na několika účtech mám finanční prostředky a když vidím úrok ze svých nemalých částek, tak stačí jednou za měsíc si odpustit jedno pivo a mám vyděláno.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.03.16 10:23
No a co třeba Zonky.cz?
Ohodnoceno: 2x

Od: jenda2
Datum: 25.03.16 20:29

Investovat většinou znamená o peníze přijít. Nikdo nemůže zaručit něco bezpečného a pro pár korun slibovaného zisku přijít o vše není dobrý nápad.

Ohodnoceno: 1x

Od: jinx®
Datum: 25.03.16 20:58

Čo tak sledujem tak docela dobrá investícia je veterán.Samozrejme nie Š-120 ale z tuzemského trhu už také 110R-coupé..Š 1000MB-hlavne prvé ročníky a myslím že to zanedlho čaká aj starého Rapida.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 26.03.16 03:14

Tak investovat určitě neznamená mít peníze na účtu, to prostě není investice. Investování je poměrně náročná činnost, přičemž velmi jednoduše a rychle můžete o své peníze přijít. Je to určitě riskantnější, než loterie, tam utratíte pouze za los, se stejně nejistým výsledkem. Při investování ale přijdete o své, často těžce nabyté, peníze. Takže... ze začátku je určitě dobré poradit se v bance. Neinvestuje vše, co máte stranou, musíte mít nějakou rezervu pro nečekaná vydání, protože investice je obvykle běh na delší trať. Určitě bych nedoporučila podomní prodejce, zejména ne se životním pojištěním.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.