Léčba bradavic kyselinou mravenčí

Od: Datum: 23.03.16 16:04 odpovědí: 3 změna: 23.03.16 21:15
Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo zde na zkušenosti s léčbou bradavic kyselinou mravenčí. Byl jsem s palcem u ruky již třikrát na tekutém dusíku a bradavice se stále vrací. Kožní mi dala kyselinu mravenčí na přeléčení, abych s ni postižené místo potíral, ale nějak nevím jak. Když si s tím prst potřu, udělá se mi puchýř, ten se zahojí, ale bradavice tam stále jsou. Někde na internetu jsem.se dočetl, že musím bradavice trochu rozhnípat a kápnout kyselinu do ní. Poradí prosím někdo?
Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.03.16 17:50

Ten puchýř se dělá proto, že kyselina mravenčí spálí kůži okolo a bradavice s kořenem v pohodě přežije...Loni jsem se vrátila z lázní a na šlapce jsem měla 10 malých bradaviček (zřejmě ze sauny) a dvě větší. Kožní mi také dala kysel.mravenčí se štětečkem s doporučením nohu nejprve napařit v hodně teplé vodě, manikůrkama ostříhat a vystříhat, co jde a poďubkat prostředek štětečkem s kysel. mravenčí (otřený štěteček, stačí se 2x dotknout). Pokud to člověk přežene a místo s bradavicí bolí, vynechat ze dva dny kysel. mravenčí (nebo na dobu, než se místo zahojí), natřít Framykoinem, zalepit a počkat. Pak znovu proces napařování, vystříhávání a kysel mravenčí. Mně u jedné vetší bradavice zůstal ďolíček v noze, kysel. mravenčí jsem nanášela jen párátkem doprostřed na kořen bradavice..Po týdnu péče byly bradavice pryč a ta poslední "mrcha" asi do 14 dní. Nikdy jsem nebyla na tekutém dusíku a všechny bradavice si vraždím sama ! Tak ať se zadaří !

Ohodnoceno: 0x

Od: sandra19
Datum: 23.03.16 20:57

Dobrý den. Mě pomohla tinktura z vlaštovičníku většího, ale dělaná doma.

Datum: 23.03.16 21:15

No já už tam byla taky 3x na dusíku a výsledek núla. Když jsme byli malí, doma jsme měli maličkou lahvičku s kyselinou sírovou, stačilo namočit ten štěteček co se čistí uši do skleničky a hned napoprvé bylo po bradavici, jen nevím, kde teď takovou maličkou lahvičku vzala. Nechce se mi pořád chodit na kožní.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.