Itálie a uprchlíci

Od: Datum: 16.03.16 20:38 odpovědí: 4 změna: 17.03.16 13:58

Hezký večer, chci se zeptat jak je na tom s uprchlíky Itálie, konkrétně Neapol a okolí. Dá se tam vůbec ještě jet na dovolenou a je to tam bezpečné? Nebyl tam někdo z vás v nedávné době?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 16.03.16 21:27
avatar

Dobrý den, klidně tak můžete jet, protože je tam krásně. Pokud jsem zaregistroval nějakou negativní informaci ohledně Neapole, tak snad jen to, že jsou tam hromady odpadků. Ovšem, turistům to vadit nemusí a určitě nebudou uprchlíci bydlet ve stejném hotelu jako turisté. A uprchlíci ani turisty nežerou. Zdravím!

doplněno 16.03.16 21:46:

Možná bude dobré, také se podívat na mapu, kde je Neapol .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.03.16 21:41
avatar

Jenomže teď se to láme. Za měsíc, dva to může být nová /oprášená/ trasa s deseti tisíci a více uprchlíky na cestě. Po zavření balkánské cesty přes Makedonii, to vypadá, že si hledají novou cestu přes Albánii, nebo se vrátí na starou cestu přes Itálii. Záleží, která místa chcete navštívit a kdy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.16 13:29
avatar

Byl jsem v Neapoli v červnu minulý rok v době, kdy snad media psala nejvíc o hrozné situaci s uprchlíky v Itálii a viceměné to bylo v pohodě. Pár se jich potulovalo kolem hlavního nádraží, ale to bylo asi tak vše.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.03.16 13:58
avatar

No tak pravda, o Neapoli se vykládá, že vždycky byla, je a bude městem s největší zločinností v Evropě. A ten hlavní problém nejsou nějací imigranti ze Sýrie, ale docela obyčejní pouliční zloději, ve velké většině domorodí Italové.

Nenechte se strašit a klidně jeďte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.