Spánek a problémy

Od: Datum: 04.04.16 07:52 odpovědí: 5 změna: 04.04.16 15:57

Dobrý den. Mám dlouhodobé problémy se spánkem. V noci se stále převaluji na posteli a ne usnout. Dříve jsem tyto problémy neměl. Usnul jsem a ráno mne budil telefon do práce. Je mi 61let. Jak si pomoci? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.04.16 07:58

Když poklikáte v archivu, najdete spoustu podobných otázek a rad. Dostanete se tam modrým okénkem, nahoře vpravo. Napište tam- problém se spánkem - nebo nějak tak podobně. ;) Já sama, jsem problém až tak veliký přestala mít, když jsem to, že nespím, přestala prožívat. Když jsem se přestala nervovat a zuřit, že už ZASE nespím! Ne že bych usla, to ne! Ale zklidnila jsem se! Bývá to delší nebo kratší období, kdy potřeba spánku není tak velká, jako dřív. Jen si to neuvědomujeme a chceme, aby bylo to, na co jsme zvyklí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.04.16 09:35

Dobrý den alex a chodíte ještě do práce nebo ne? Jestli ne, tak váš problém bude mít počátek ve změně biorytmusu.Kdy ráno vstáváte?

Datum: 04.04.16 11:11

Dobrý den. Já když pracuji celý den na zahradě,večer lehnu a spím jak zabitá. Třeba si najdete něco co Vás také unaví

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.04.16 15:38

Velký souhlas, hankas, práce je lék, jen bych poznamenala, že opravdu práce fyzická, duševní, třeba velmi zábavná, nespavost spíš zhorší.

Datum: 04.04.16 15:57

Já jsem zase po práci na zahradě, vůbec usnout nemohla. Smáli se mi, že mám překysličený mozek. Tělo bylo unavené, ale hlava odmítala spát. Bylo to na mrtvici! ;) Teď třeba vím, že nesmím večer pracovat u počítače. Ikdyž mi večer mobil hlásí vnitřní poštu a já se těším a jsem ráda, pc Vincenta nepustím, protože bych usla až tak v 03 hodin a dva dny bych byla "chrobaliva". Polední kafe si můžu dát naposledy v 15.30. Jinak je problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.