Roční zůčtování

Od: Datum: 14.03.16 18:39 odpovědí: 5 změna: 15.03.16 18:17

Dobrý den ,

mám problém jelikož na roční zůčtování je potřeba potvrzení od zaměstnavatele druhého z rodičů,jenže spolu nežijeme a víc než 5 let o něm nic nevím takže nevím jak to vyřešit.Nerada bych kvůli němu přišla o peníze.Děkuji za radu Lexula

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: xy
Datum: 14.03.16 18:45

Podklady pro roční zúčtování se dodávají do 15.2. - udělají Vám ho ještě v práci?

Ohodnoceno: 0x

Od: lexula
Datum: 14.03.16 20:32

já si daně dělám sama tak musím do konce března ale nevím jak vyřešit výše popsaný problém

Datum: 15.03.16 00:25

Nerozumím: K čemu potřebujete potvrzení

od zaměstnavatele druhého z rodičů?

doplněno 15.03.16 16:49:

Děkuji, Vilíku,

vůbec mne z té formulace nenapadlo, že by mělo jít o slevu na dítě...

Ohodnoceno: 0x

Od: vilik
Datum: 15.03.16 06:53
Protože má s ním dítě a potřebuje doložit do daní nárok na odpočet. Pokud druhý z rodičů neměnil zaměstnání a papír je už odevzdán, platí bez omezení, pokud nemá platnost vyznačenou. Někdo to ale neví a přikládá potvrzení nebo čestné prohlášení každoročně. Nemůže být tohle ono?
Ohodnoceno: 3x

Od: lexula
Datum: 15.03.16 18:17

Problém je že jsem ho 5 let neviděla tudíž ani nevím kde pracuje pokud pracuje.takže nevím co po mě za těhle okolností bude FÚ chtít.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.