ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Od: Datum: 14.03.16 15:39 odpovědí: 4 změna: 14.03.16 17:25

Už dlouho hledám práci (3 měsíce) a teď se v jedné firmě u nás naskytla dobrá práce. Splňuji skoro všechny požadavky, až na jeden. ÚSO s maturitou bez vyučení. Jsem vyučená a dodělala jsem si maturitu. Mám se zkusit vůbec o pracovní pozici ucházet? Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.03.16 16:22
avatar

Jestli si troufáte, tak se ucházejte! Co neumíte, to se naučíte, protože se učíte rychle! Že?! Navíc, umíte i rukama a víte, co to obnáší. Zahoďte nejistotu a váhání. Jestli o práci stojíte, tak se narovnejte a zabojujte!*hej*Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: host*
Datum: 14.03.16 16:26

Máte maturitní vysvědčení, takže v tomto ohledu požadavek na vzdělání splňujete. Tečka.

Že máte navíc výuční list může být v některých oborech ještě navíc vhodný předpoklad pro práci. Už proto, že absolvent má ve vyučovaném oboru kvalitnější praxi, odborný výcvik, než nejakou ošizenou praxi 3 hodiny dvakrát týdně, kde se nic nenaučí.

Možná že je personalista ve firmě vybíravý a chce pouze absolventy pouze maturitního oboru, protože asi nedůvěřuje úrovni maturity v oborech, kde je jako další předmět navíc odborný výcvik. Nakonec stejně záleží na výběrovém řízení, koho si vyberou. A zaleží na tom, jak kdo umí pracovat.

Popadněte maturitní vysvědčení (udělejte si ověřenou kopii, originál si nechte doma, aby se neošoupal) a hrdě se jděte ucházet o práci.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.16 16:56
avatar

ÚSO je úplné střední vzdělání. To znamená že firma hledá lidi maturitou z nějaké odborné školy. Jestli jste si dodělala třeba průmku, nebo máte výuční list s maturitou, tak neváhejte a přihlaste se.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pt®
Datum: 14.03.16 17:25
avatar

Samozřejmě, maturitu máte, navíc praxi a každé nové místo přináší i novou práci, kterou se budete učit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.