Nedostatečná vzrušivost

Od: Datum: 12.03.16 19:03 odpovědí: 7 změna: 13.03.16 06:14
Dobrý den, v poslední době mě vůbec nic nevzrušuje. Dříve jsem na to měla chuť pořád, ale teď už vůbec. Poradíte?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.03.16 19:16

Dobrý den, lépe by se radilo, kdyby se vědělo více informací - věk, příčina či zdravotní stav. Obecně - navštivte sexuologa (nebo počkejte, až chuť zase přijde). Zdravím!

doplněno 12.03.16 19:59:

maja09 - obávám se, že zde to zcela přesně nevyřešíme. Možná máte myšlenky na něco jiného, možná to je stresem, možná hormonální změna, možná jste přišla na to, že čas se dá využít i jinak, možná se vše zase vrátí do původního stavu, možná se to zase najde s novým partnerem, možná Vás napadne nějaká zajímavá praktika při masturbaci nebo to nepřijde - ovšem, není to povinné. A jak jsem psal, tak můžete navštívit sexuologa (nebo gynekologa).

doplněno 12.03.16 20:11:

maja09 - nemáte zač. Nepropadejte zatím panice. Zkrátka, musí na to být chuť a bez ní to není ono. Jste mladá, tak snad se to opraví samo.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 12.03.16 19:49
Je mi 21 a příčinu doopravdy netuším
Datum: 12.03.16 20:05
Děkuji za odpověď. Dám tomu čas
Od: korda
Datum: 12.03.16 19:24

často za to může HA.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.03.16 19:27

Vyměnila bych partnera. Nudí Vás.

Datum: 12.03.16 20:32

Já byl v létě na čundru a za celý týdenní pobyt jsem neměl ani myšlenku na sex a podobné věci. Jinak jsem dost náruživý. Sexuální libido ovlivňuje spousta faktorů. Tzn. množství hormonů, hormonální antikoncepce, stres, okoukaný partner, partner se chová jako prase, malé děti, příliš velká fyzická aktivita, přehršel sportu, nemoc...pokuste se zamyslet, kde je zakopaný pes, možná na něco přijdete. Ono sexuální chuť neodejde sama jen tak, musí mít příčinu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.03.16 06:14

Dobrý den.Zažádejte si o vstup do kláštera,kde můžete trávit dny a večery s Bohem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.