Podvádí mne nebo ne?

Od: Datum: 10.03.16 13:05 odpovědí: 4 změna: 10.03.16 15:48

Jsme s manželem 25 let spolu, před 10 ti lety jsme měli krizi, měl milenku- moji kamarádku, kterou jsme po 2 ,ěsících zažehnali a od té doby prožili krásných 9 let. Nyní, kdy nám je 48 let máme nějaké potíže opět, manžel je zasmušilý,

bez jiskry a nemá zájem moc o sex, tvrdí, že mu to moc nejde, že už ho asi nepřitahuji. Toto trvá cca 3 měsíce. Moc mu nevěřím, protože když se přitulím, vždycky se přidá, musím ale začínat a přemlouvat většinou já. Bohužel jsem náhodou minulý týden hledala v jeho mobil´číslo na kamaráda a našla jsem hned první SMS něco o mourkovi a pelíšku. Zeptala jsem se, samozřejmě vše popřel, je doma , spolupracuje, myslím, že za nikým nejezdí, hodně sportuje. Mám ale pochyby a strach, abych ho neztratila, mám ho pořád moc ráda. Pouze se urazil, že mi koukám do telefonu, stále ho má u sebe a je na počítači často večer, to ale býval vždy. Je top milenka nebo dívky na telefonu?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.03.16 13:09

Ano

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 14:56
avatar

Jaruško,jestli ve vás hlodá červík podezření, tak asi už sama tušíte, že váš muž může nějaké pletky mít.Otázkou je jaké..My ženské, když máme tušení, tak na tom vždy něco je ! Ta jeho odpověď, že ho už asi nepřitahujete, by vás jako ženu v prvé řadě měla urazit. Ale když pak začnete uvažovat rozumem, co si budeme nalhávat, po 25letech dochází k jistému stereotypu a mužského lákají "jiné vody", kor ve věku kolem 50.:-DProto, pokud ho nechcete ztratit, měla byste se snažit váš vztah nějak oživit.Nedopustit, aby ve vašem vztahu se kdokoliv z vás nudil.Překvapte ho např.proměnou vaší vizáže, stálou dobrou náladou, návštěvou divadla,nějakým výletem,prostě začala bych se chovat přinejmenším trochu jinak, než byl u vás dosud zvyklý a hlavně bych s ním chodila i třeba se jenom podívat na ty jeho"sportovní aktivy" Časem sama 100% poznáte, jak to s vaším manželem doopravdy je.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 15:46
avatar

V tom zda je nevěrný vám neporadím, ale veřejně se doznáváte ke spáchání tretsného činu porušování tajemství doručovaných zpráv. SMS je ustanovením tohoto § chráněna také.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 15:48
avatar

Jaruško, pokud mu budete prohlížet jeho osobní věci, pak ho ztratíte zcela určitě. Jste dva dospělí lidé, jen vy víte jaké je vaše manželství a co jeden pro druhého znamenáte. Mluvte spolu, věnujte se jeden druhému, je důležité spolu trávit volný čas a snažit se o to, abyste manžela přitahovala a on Vás. Na vztahu musí obě strany neustále pracovat, aby byl pro oba spokojený a bez důvěry vztah nefunguje. Takže rozhodně vztah neutužíte, ani nezachráníte tím, že mu budete lézt do mobilu, do pc atd..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.