Zácpa či co?

Od: Datum: 09.03.16 17:01 odpovědí: 5 změna: 10.03.16 10:07

Dobrý den, posledních cca 10 dní mám problém se stolicí... Kde začít...Nejprve jsem začal mít ´´průjem´´ chodil jsem častěji na záchod\4 x denně\ stolice řídká,kaše... Bolesti břicha a při vyprazdnování? ani ne..prostě člověk cítí potřebu,tak jde. Do teď mám tu stolici stále řidší...barva...teď už je běžně hnědá, ale byla dříve světlá...Jenomže teď poslední cca 4-5 dnů cítím...že se nedokážu úplně vyprázdnit, jakoby tam´´něco´´ vadilo, rekl bych někde u posledního svěrače, či, co prostě člověk by ještě chtěl, ale nejde to.. Nikdy jsem stolici nezadržoval, pohybuji se normálně...Posledních cca 2 měsíce jím více zeleniny... je mi 40 let. No, to jen pro představu..

Žádné bolesti ale necítím...prostě udělám potřebu...ale nee na 100%. Co to může být? děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.16 17:06
avatar

Můžete tam mít hemoroid.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.03.16 23:10
avatar

To je na odborné vyšetření. Může Vám tam růst polyp, nebo i něco horšího. Zrovna tak, to nemusí být až tak závažné. Chcete riskovat, že Vám tu někdo poradí, že to nic není? To by Vás uklidnilo? Nikdo do Vás nevidí, proto se mi nezdá rozumné, ptát se na takovouhle záležitost tady na fóru.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.03.16 07:49
avatar

blešík má pravdu - opravdu to vypadá, že vám tam něco brání, nějaký výrůstek apod. - chce to odborné vyšetření, abyste nic nezanedbal

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kytka39
Datum: 10.03.16 09:42

no dobře, a za kým mám jít, za obvodákem, či jiné oddělení?

Od: pb®
Datum: 10.03.16 10:07

Když nevíte kam, můžete za obvoďákem, ten doporučí dalšího specialistu. Asi se kolonoskopii nevyhnete, ale když si člověk nechá píchnout oblbovák, o ničem neví ani ho pak zadek nebolí. Hlavně moc neotálejte, protože to může být jen dietní chyba, neškodný hemeroid nebo polyp v konečníku a nebo také, bohužel i rakovina.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.