Tabule pro synovce

Od: Datum: 09.03.16 12:25 odpovědí: 6 změna: 29.05.16 21:11

Ahoj, sháním pro synovce takovou tu tabuli, na kterou si může kreslit pak to smazat a nebude to tom ani stopy. Jednu takovou jsem kupovala už neteři, ale ta se hned zníčila a po 10 obrázcích už nebylo vidět jaký je aktuální.

Tak by mě zajímalo jestli mi někdo neporadíte nějakou kvalitní tabuli. Třeba i s rolemi papíru, to je fuk hlavně aby na tom byly vidět ty obrázky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.03.16 13:48

co třeba černou tabuli a křídy? Nebo jakoukoliv kovovou bílou tabuli a kvalitní fixy, není možné, že by bylo za 10 smazání po tabuli, vždyť takové tabule slouží roky. Je vhodné je jednou za čas umýt lihem.

Ohodnoceno: 0x

Od: ria®
Datum: 09.03.16 13:54

Dobrý den, zkuste magnetickou bílou tabuli, na ní ale používat jen speciální fixky, které se dají setřít hadříkem, třeba centrofix se nesmyje.. Já kupovala tu nejlevnější a krom toho, že jsem udělala chybu a šoupala po ní magnetama -takže jsou v ní po nich rýhy a v těch se barva drží pořád, tak se dá po třech letech vyčistit krásně do bíla :)..

doplněno 09.03.16 16:00:

Aha - tak to jsem asi špatně pochopila :), takže něco takového?

Datum: 09.03.16 14:03

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50021076/

IKEA nezklame. Z jedné strany černá tabule, z druhé bílá na stíratelné fixy. A role papíru se dá dokoupit taky.

Datum: 09.03.16 15:22

tuto mame doma a je fajn, jen si myslim, ze tazatelka chce magnetickou tabulku na kresleni, kde se ktesli tak, ze je prichyti jedna vrstva na druhou a maze se to protazenim nejake tycky mezi.

Datum: 09.03.16 15:57

http://www.nalepky-na-zed.cz/…lie-200x45cm-samolepky-na-zed

Něco podobného jsem před několika lety kupovala vnukům pod stromek. Dodnes ji mají nelepenou v předsíni a píši na ni co je potřeba koupit a vzkazy a je pokreslená. Funguje.

Tahle firma má i odběrová místa.

Od: jt®
Datum: 29.05.16 21:11
Dekuji vsem za rady.. Kupovala jsem v ikee a deti z ni byly nadsene

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.