Jsem škaredý

Od: Datum: 07.03.16 22:30 odpovědí: 12 změna: 08.03.16 23:48

Dobrý den,trápí mě můj vzhled.Jsem vysoké,štíhlé postavy,blonďák a modré oči.Když se na sebe v zrvadle divam z dalky tak ujdu,ale kdyz zblizka tak vypadam v tom ksichte jak píp.Na kazde fotce se tvarim blbe,oci vypouleny,rychly pohyby a totalne se neumim usmat,to vypadam jak...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.03.16 22:36

Dobrý den, to je zajímavá informace. Máte i nějaký dotaz? Jinak, choďte okolo zrcadla v uctivé vzdálenosti a nefoťte "selfíčka". Bude Vám lépe a i sebevědomí bude větší. Zdravím!

doplněno 07.03.16 23:12:

Pokud Vám ten úsměv nejde, resp. nejde z vnitřku, tak to bude maska nebo škleb.

A není povinnost se na fotkách usmívat (pouze se to očekává), tak můžete být i za drsného chlapce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.03.16 23:56

Hi, hi, já nemůžu!

Datum: 07.03.16 22:38

Dobrý den. To máte tedy hodně nízké sebevědomí. Než se budete fotit, nacvičte si pohled i úsměv před zrcadlem. Ale ne všichni jsou fotogeničtí. V normálním životě hodně záleží na tom co z člověka vyzařuje. Říká se tomu charisma..A to může kolem sebe šířit i na pohled nevzhledný člověk.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.03.16 22:40

A to se teprve podívejte do zvětšovacího zrcadla co používají ženský na kosmetiku. To je teprv rana! :)

Jednou jsem jen prošel okolo a málem jsem upad z toho

Od: atj®
Datum: 07.03.16 23:17

Bud v klidu, ja se na sebe zase nemuzu divat prez den v zrcadle, ale vecer pri umelem svetle to celkem ujde

Od: axus®
Datum: 07.03.16 23:45

Co to je prosim za fotku, ze jsou na ni videt rychle pohyby?

Datum: 07.03.16 23:57

Hi, hi! Už zas nemůžu!

Datum: 08.03.16 09:43

No to jsou právě pohyby tak rychlé, že je foťák vůbec nestihne zaznamenat, takže příslušná pohybující se část těla na obrázku chybí. To fakt musí být šílený obrázek!

Datum: 08.03.16 00:01

To máš teda blbý. A co jako s tím, my krásný, máme dělat?

Datum: 08.03.16 02:04

ono je to opravdu o vnitřní kráse, co z vás vyzařuje - chudák Jean-Paul Belmondo , tak křívá huba ;). Buďte v pohodě, uvolněte se.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.03.16 09:50

Dojděte si na kosmetiku, a k velmi dobrému holiči. Je zajímavé, že péče o vizáž, i malé zlepšení, člověku pozvedne náladu a sebevědomí. Musíte vypíchnout to, co je u Vás zajímavé.

Doufám tedy, že se někdo nebaví.

Jinak postupem času, vlivem stárnutí, se obličej mění a mnohdy člověk působí zajímavějším dojmem, než v mládí, v pubertě. Si myslím, že to časem vychytáte. Též si kupte kvalitní obuv a oblečení, abyste působil důvěryhodným a napohled příjemným dojmem.

Datum: 08.03.16 23:48

Položení otázky jsem se nedočkala, tak upřesňuji. Charisma! To je to, co je důležitější než vzhled. Krása časem stejně uvadá a co zbyde pak? O vzhledu to není, tak se zbytečně netrap. Snaž se mít krásnou duši, to můžeš ovlivnit a ona si ji některá najde.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.