Bolení zubů

Od: Datum: 05.03.16 21:28 odpovědí: 4 změna: 06.03.16 08:41
Zdravím, jsem na horách ale zítra jedu domů. A mám takový problém. Když skousnu tak mě bolí napravo dole zuby. Celý den nic. Teď jsme byli venku dojdu na hotel, skousnu a bolest. Předtím jsme byli na Sky Walku v dolní moravě.. A tam to foukalo jako prase.. může to být z toho? Děkuji
doplněno 05.03.16 21:38: Ale nedokážu odhadnout kterej zub přesně.. jeden to asi není.. A když si na zub tlačím nebo trošku hýbu tak nic..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.16 21:33
Může to být z fičáku.
Ohodnoceno: 0x

Od: trevor*
Datum: 05.03.16 21:44
Skoro všechny dole vpravo a jen při skusu a jen zuby.. takže asi z větru?
Od: balzerka
Datum: 06.03.16 00:18

Když člověk není v kondici nebo se o něj pokouší třeba chřipka, prvním projevem může být bolest zubů. Navíc každý zub odráží problém nějakého orgánu. Určitě prochlazení nebo těžká strava, alkohol, únava, stres mohou k bolesti zubů přispět. Pak je dobré odpočinek,správná životospráva,vitamíny, mačkat si tlakový bod na spodní čelisti . Zhruba v zadní třetině je jakoby prohlubeň. Zde masírovat přibližně proti kořenům 6. a 7. /stoličkám/. Dobré je půjčit si biolampu Biostimul. Takové to vajíčko. Většinou to pomáhá a je to bez vedlejších účinků. Jen nemířit na štítnou žlázu a oko. Já bych přidala ještě propolisovou tinkturu nebo nějaký bylinný odvar na kloktání. Vlažný.Třeba řepík nebo šalvěj.

Ohodnoceno: 0x

Od: trevor*
Datum: 06.03.16 08:41
Bolest je pryč asi z vítru ale nevím.. děkuji za odpovědi

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.