Kam zajit

Od: Datum: 04.03.16 21:10 odpovědí: 6 změna: 04.03.16 22:32
Dobrý večer
Chci něco stim s depresemi udělat
Při jízdě autem chci se furt zabit. ale nechci aby to odnesl někdo jiný
Jedině vrátit řidičák a jít se zavřít do léčebny
Já jinak nevím když do sebe kvuly tomu ládovat. nezdravé
Mozek mi říká další sladkosti atd ale já nechci. takhle ani nedodelam zkoušky na nákladní automobil.
Nevíte o něčem co pomáhá
Na ty deprese trpím čím dál víc takhle se s. instruktorem rozloucim

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 04.03.16 21:16

Jak jste přišel na to, že máte deprese ? Vy sám? Jaký lékař? Léčil jste se? Jak dlouho?

V dnešní době je slovo DEPRESE velmi moderní a přitom může jít o jinou poruchu či nemoc.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 21:45
avatar

Deprese jsou nejen nepříjemné, ale i nebezpečné tím, že s sebou nesou sklony k sebevraždě, a proto se musí odborně léčit! Co teda chcete? Litovat se, že musíte jíst prášky jako stovky ostatních lidí, nebo se rovnou zabít? To Vám nebude líto už ničeho. Nechápu, jak člověk může, v tak závažném případě, bojkotovat léčbu a ptát se lajků, co pomáhá. Pomáhá se opravdu důsledně léčit, nic jiného nezabírá, není to viróza!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 22:08
avatar

Deprese je strašně moderní a dneska ji má kdekdo. Co se stalo, že máš tak černý myšlenky? Proč takhle blbneš? Doufám, že ne kvůli nějaký hloupý ženský... Ono z hodně problémů se dá vyšmodrchat bez velkých potíží, jen musí člověk natrefit na právnou cestu a hlavně CHTÍT! ouhlasím s prvním příspěvkem... kdo ti řekl, že trpíš depresí? Doktor? Nebo ses vyšetřil sám?

Zabíjí se jen srab. Seš srab? Asi ne, když přemýšlíš, jak neublížit ostatním. Srab si to udělá po svým a neohlíží se vpravo, vlevo. Ty se jen nějak moc lituješ... chodíš sportovat? Na vycházky do přírody? Co kamarádi?

Když máš někdy chuť na sladký, tak si klidně dej. Neumřeš na to a kvalitní čokoláda prokazatelně vyplavuje endorfiny (stejně jako sportování). ;).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 22:17
avatar

Na to je jednoznačná odpověď. Návštěvu psychiatra neodkládejte, jestli se domníváte,že trpíte depresemi. Nemůže to být ale ve vašem případě jenom nízké sebevědomí, že zkoušku na nákl. automobil nezvládnete? Takový pocit mívá před různými zkouškami spousta lidí, ale nehrotí to až tak razantně jako vy.Jestli je vaše nynější rozpoložení jenom opravdu kvůli tomu řidičáku, tak po zkoušce to z vás opadne ani nebudete vědět jak.Instruktorovi se vaše jízda jízda nelíbí, nebo co? Uvidíte, že zkoušku zvládnete a když to nevyjde poprvé, tak podruhé určitě;). Svět se kvůli tomu nezboří. Buďte trochu optimista ! Pak se tomu zasmějete, jaké jste měl rouhající se myšlenky.Víte, každá situace se dá řešit a né hned tak otřesným způsobem.A co pomáhá, prášky na uklidnění s ohledem na praktickou výuku jízdy nemůžete, tak co bych vám poradila:-D. Dejte si teď jednoho panáka a ráno je moudřejší večera.Zítra vysvitne *slunce*Tož, tak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 22:31
avatar

Dobrý večer. S depresemi jedině k psychiatrovi.


doplněno 04.03.16 22:56:

U psychologa nic.. U psychiatra mnohé..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hk
Datum: 04.03.16 22:32

Co by prosím vás dělal u psychologa?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.