Městská policie x PČR?

Od: Datum: 04.03.16 09:51 odpovědí: 7 změna: 04.03.16 19:32
Dobrý den,
chtěl bych dělat policistu ále nevím zda je lepší nastoupit k PČR a nebo k MP. Mohl by mi někdo pomoct, popř. výhody a nevýhody u obou?

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 04.03.16 10:22

Samozřejmě je vhodnější jít k PČR a nedělat druhé housle u MP. Rozhodnoutí je s ohledem i na vaše ambice u sboru nebýt jen pěšákem (postup u MP je nulový - nemá žádné další složky, krom administrativy) a také dle platu. Je samozřejmě možné, že v zapadlém městečku, kde není PČR, ale jen MP to bude výhodnější u MP. Ale jinak si myslím, že když už jít do těchto složek, pak k PČR.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.03.16 10:51
avatar

Jaké máte vzdělání? Kolik je vám let?


doplněno 04.03.16 11:28:

Buss, neptám se proto, abych věděla, ale myslím, že tato informace je důležitá. Se základním vzděláním bude šlapat chodník u obou. S vysokoškolským vzděláním u měšťáků nemá příliš možností postupu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 04.03.16 10:56

Ale no tak, na to se přece neptá.


doplněno 04.03.16 21:36:

babkazov Se základním vzděláním bude šlapat chodník u obou. S vysokoškolským vzděláním u měšťáků nemá příliš možností postupu.
Mýlíte se, se základmím vzděláním ho nikde nevezmou! A dotaz je zcela jasný!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 04.03.16 11:06
avatar

Pokud jste se rozhodl " pomáhat a chránit", tak jděte tam, kde Vás vezmou. Nebo máte nějakou jistotu, že se o Vás poperou obě bezpečnostní složky?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dam®
Datum: 04.03.16 11:20

Raději začít u PČR, víc možností zařazení. Matura, fyzické a psycho testy musíš absolvovat stejně. Jestli jseš akční, tak ještě profi hasičinu, je to úplně jiný svět.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: jmlc®
Datum: 04.03.16 11:54
avatar

A já bych díky zkušenostem rodiny (několik policistů v rodině) doporučil MP. Poslední roky se policistům platy dost snížily, výsluhy také, navíc se daní a prodloužily se termíny pro výsluhu. To byla jediná věc, která byla pozitivní. Měšťáci mají klid, nemusí desítky hodin pracovat zadarmo (přesčasy), domluví se lépe na volnu, dovolené. Když je padla, tak je padla - jde domů a s čistou hlavou.

Známého MP vídám velmi spokojeného - jednou za čas nasadí botičku nebo sedí a měří rychlost. Nikdy nešel na nějaké akce proti skandujícím nacistům a při větších akcích jistil parkoviště... Řekl bych, že MP jsou jen na to parkoviště a botičky, ale možná se pletu - třeba se tu někdo ozve se svou vlastní zkušeností :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 19:32

Chtěla bych se zeptat. A kde vás chtějí, že si vybíráte? A ta otázka o vzdělání také není od věci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.