Daňové přiznání

Od: Datum: 03.03.16 20:51 odpovědí: 3 změna: 04.03.16 14:54
Dobrý den,uvádí se pobírání výsluhové renty od Policie do daňového přiznání?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.16 22:45
avatar

Podle mne neuvádí.

Výsluhy jsou daněny srážkovou daní, nikoliv zálohovou.

Viz ZDP, § 36 odst. 2 písm. v)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.16 09:17
avatar

Samozřejmě že se neuvádí. Výsluha již je zdaněna, přesně jak píše ivzez.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivapekulus
Datum: 04.03.16 14:54
Díky,mám v tom trochu chaos a neznalost neomlouvá,pěkný den.

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.