Uznání reklamace - vrácení peněz

Od: Datum: 03.03.16 20:08 odpovědí: 4 změna: 03.03.16 22:09

Hezký večer,

reklamoval jsem tablet a před chvíli mi přišla SMS, že reklamace byla uznána a že mi bude vystaven dobropis. Ohledně vrácení peněz mě bude kontaktovat zákaznický servis. Má otázka je, do jaké doby jsou povinni mi vrátit peníze? V obchodních podmínkách prodávajícího jsem nic nenašel. Máte nějaký tip nebo odkaz na zákoník? Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.16 20:25
avatar

nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smluvy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tablet
Datum: 03.03.16 20:38

Na peníze spěcháš, ale že máš data v háji to ti nevadí. Takhle mně vrátili peníze za tři tablety, ale na požadavek stažení dat vůbec nereagovali.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: seto
Datum: 03.03.16 21:35

Data tam žádná nebyla. Tablet byl pouze na hraní - na cesty. Abych popsal celou situaci, tak to bylo tak, že tablet nešel vůbec zapnout. Reklamace podána už před 3 týdny. Minulý týden jsem si měl tablet vyzvednout - reklama uznána - špatná baterie - provedena výměna. Při odběru zboží ještě na prodejně jsem zjistil, že je prasklý displej, který zapříčinili oni. Dnes mi napsali, že tuto reklamaci uznali a udělají mi dobropis. Chci si koupit nový tablet a jeden se mi zrovna líbí, tak mě zajímalo do jaké doby musejí vrátit peníze.

Datum: 03.03.16 22:09

Až po úspěšné reklamaci (a vymazání dat) jsem se v obchodě dozvěděl, že tolerují vyjmutí HDD pro jeho zkopírování bez toho, aby došlo k porušení reklamačních podmínek.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.