Smí u zubaře být zraněná zdravotní sestra?

Od: Datum: 03.03.16 07:28 odpovědí: 15 změna: 03.03.16 21:10
Při poslední návštěvě zubaře jsem viděla zdravotní sestru se sádrou na noze a ještě bez ponožky. Pokud by měla ruku v sádře měla bych větší obavy. Mě jen tohle zaskočilo a myslela jsem si, že lékaři musejí mít bílé ponožky, ale pravda je, že v nemocnici někteří chodí v sandálech také naboso. Co si o tom myslíte vy?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.16 07:33

Osobně si nemyslím vůbec nic, pokud mě ten zubař dobře ošetřil a sestra mu zdárně pomáhala. Co bylo pro Vás důležitější?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.03.16 07:34

Pokud to sestru nijak neomezuje v práci a neohrožuje svým zraněním pacienta, tak bych v tom problém neviděl.

Od: ben®
Datum: 03.03.16 07:34

Dobrý den, já bych si pomyslel - chudák ženská, měla úraz, bolelo to a nyní i s takovým omezením musí ještě chodit do práce. Nic dalšího bych neřešil, resp. není to moje věc. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 03.03.16 07:47

Předevčírem jsem obdivovala sestru u mé zubní lékařky, jak má krásně sladěný lak na nehty na nohou se zbytkem makeupu. Jen jsem si pomyslela, jestli jí tam v té ordinaci není na boso chladno, protože mně teplo nebylo.. Vůbec by mě nenapadlo řešit hygienu nebo o co Vám vlastně jde..

Datum: 03.03.16 08:26

Myslím si, že dobrá sestra se sádrou je mnohem lepší, než nešikovná, která by tu zraněnou zastupovala.

Datum: 03.03.16 08:26

"...lékaři musejí mít bílé ponožky."

Ona se ponožka přes sádru těžko natahuje. Zvlášť bílá :-D. Navíc nešlo o lékařku, ale o sestru.

Ale máte pravdu, lepší by bylo na pár týdnů ordinaci zavřít, aby náhodou někdo něco od té bosé nohy nechytil *ee*.

Od: buss®
Datum: 03.03.16 09:42

Myslet si mohu co chci a je to k ..., je na to norma?

Datum: 03.03.16 11:35

Pokud by se mi tou bosou nohou nehrabala v puse, tak by mi to nevadilo. Jinak bych trvala na tom, aby měla alespoň ponožky ...:-D

Datum: 03.03.16 17:09

Je mi celkem jedno, zda má lékař ponožky, je mi jedno zda operuje v bílém, zeleném nebo v montérkách. Podstatné je zda umí nebo neumí, ponožky to určitě nezachrání. Za mě, může klidně mít zlomené obě nohy a operovat v sedě. U zdravotní sestry je mi to jedno rovněž.

Od: jt®
Datum: 03.03.16 17:22

Tak mě napadá - proč zrovna u zubaře by nemohla mít sestra nohu v sádře?

Od: lia
Datum: 03.03.16 17:25

já viděla tolik pracujících lidí se sádrou, u prodavačky by vás to neudivilo, vidte :)
ty ponožky vypadaj hezky k uniformě, osobně si nedovedu představit, že bych nosila růžové :P a to nejsem zatím sestra

Datum: 03.03.16 17:31
Stále mě občas někdo přivede k úžasu naprostou ptákovinou. V životě mě nenapadlo sledovat, jestli někdo má fusekle či nikoliv.
Jak zde již zaznělo, klidně ať tam chodí v montérkách.
Mě by se líbilo, kdyby chodila v plavkách.

Datum: 03.03.16 18:16

"Mě by se líbilo, kdyby chodila v plavkách."

Když si představím sestru mé zubařky v plavkách... *ee* ...no asi bych radši změnil zubařku. *smich*

Datum: 03.03.16 21:10

A tak to já ne. To bych klidně chodil nejmíň jednou měsíčně.:):)

Od: michalkolesa
Datum: 03.03.16 18:38

Mě taky, ještě, kdyby tam byl bazén

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.