Defekty - na těle

Od: Datum: 01.03.16 21:15 odpovědí: 13 změna: 02.03.16 10:47

Zdravím, je mi 24 a jsem né moc hrdý na svoje tělo. Začneme plochýma nohama, nohy do X, vydřenou kolení jamkou, "šermanovou" nemocí, skoliozou, obrovské varixy, gynekomastie, cyrhoza, arytmie, strie obrovských rozměrů, chroncký zánět kostrče s ní cysty, nemožnost odvodnění organismu.

Abych pravdu řekl, moc mě nebaví tak to "přežívat", díky těmto věcem jsem nejen pohořel v práci degradace na nejnižší pozice s minimální mzdou, ale i co se týče vztahů ani němluvě. Jedna kolegyně z práce mi říká antikoncepce. Jsem už unaven z toho, nebaví mě to, občas mám chutě jít a skočit si třeba pod vlak.

Na tohle asi se rozumné řešení nenajde, i tak díky za Vaše reakce i kdyby byly negativní.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hk
Datum: 01.03.16 21:22

To nejpodstatnější, co muž má, máte zřejmě v dobrém pořádku a zdraví. Tedy není se čeho bát. Pokud by tam byl nějaký problém ve tvaru, špatném růstu nebo špatné údržbě, pak bych to bral jako vážný problém.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daktex
Datum: 01.03.16 21:28

Ano, na to jsem úplně zapomněl, tam je také hodně věcí v nepořádku od velikosti špatně narosté předkožky (nelze obřízka) až po ucpávání chámovdu. V tomhle ohledu také žádná sláva. Nebo spíš žádná ...

Datum: 01.03.16 22:11
avatar

Jiní jsou na tom hůř, například se oženili...

Vám to nehrozí..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.03.16 22:17
avatar

Někde jsem četl, že takto postižení lidé to mají jako potrestání za jejich minulé životy. Naprosto tě chápu, že takový život tě nebaví, ale věř, že i lidé, kteří sice nemají bůhví jaké tělesné deformace, to v životě nemají jednoduché. Můžou přijít o někoho blízkého, nedaří se jim v manželství, utápí se v alkoholu nebo v drogách... Každý si nese životem to své břímě a na každém záleží, jak se k tomu postaví.

Skokem pod vlak nebo z mostu je slabošský útěk z reality (i když na druhou stranu obdivuji sebevrahy, že najdou odvahu si život vzít, já bych to nedokázal).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 01.03.16 22:25
avatar

Dobrý den, řekl bych, že Váš hlavní problém nejsou defekty na těle, ale defekt na duši. Rozumím tomu, že Vám ten stav rěla radost nedělá, ale Vám chybí asi i vitalita, sebevědomí a sebeúcta. Zkuste návštěvu psychologa. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: bluma
Datum: 01.03.16 22:47
Chtěl by jste si se mnou o tom popovídat? Email : hrusa1234@seznam.cz
doplněno 01.03.16 23:08: Promiň : hrusa1234@email.cz
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 00:09
avatar

Máte to tedy hodně těžký, ale to víte sám nejlíp. Jak psal Samurraj, každý si nese ten svůj kříž... člověka to ale postupně dostane, není možné mít dobrou psychiku a trvale trpět. Musíte i trpět bolestmi, a to člověka změní. Je mi Vás hrozně líto. Pro některé lidi je život řehole a jiní si nutně musí, při čtení Vašich řádků, uvědomit z jakých jepičích starostí si dělají hlavu a že jejich zdravotní problémy většinou nejsou až tak strašný. Čert vem nějaké vzhledové nedostatky, s tím se člověk může vyrovnat, těžké je když fyzicky trpí a není pomoci. Snažte se najít trochu jiný smysl života, než lidi okolo Vás. Možná Vás k tomu i Váš neobvyklý osud nepřímo tlačí. Najděte si jiný cíl, než je postup v zaměstnání. Buďte dobrým a spolehlivým kamarádem, vždyť co je na světě zdravých lidí, kteří nemají vztah a rodinu jako prioritu. Věnujte se nějakému koníčku,nestraňte se hlavně lidí, komunikujte a snažte se být lidem užitečný. Pomáhejte, kde je třeba. Sám víte, jak je to důležité. Udělejte si selekci podružných problémů. Ploché nohy, skoliozu, nohy do X má kdekdo, to škrtám. Varixy se asi dají odoperovat. Na nějaké strie bych se vybodla, má je plno lidí - jen kosmetická záležitost. nejste manekýna, s tí m se dá v pohodě žít, škrtám. Gynekomastie se snad , co já vím, dá řešit. V aktivní fázi léky, později operativně. Na arytmii byste měl dostávat léky. Cyrhosa, zánět kostrče s cystami a Sherman jsou už vážné nemoci, které Vám budou sužovat život. Třeba se ta kostrč ještě vyléčí, chce to, abyste za tím šel jak buldok. Nepomůžou tady, zkusím to jinde. Hledejte u špičkových specialistů a nakonec u uznávaných léčitelů, někteří spolupracují s lékaři, což je ideální kombinace. Ale nesmíte tomu podlehnout, bojujte a uvidíte, že spoustu záležitostí zvládnete. Navíc budete mít pro co žít, protože bojovat za zlepšení svého zdraví má vždycky smysl. Každý sebemenší úspěch Vás posílí a dodá další sílu a naději. Moc Vám držím palce a dejte o sobě vědět, jak to zvládáte.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 02.03.16 00:37
avatar

Jste ve velmi dobré kondici proti Stephen Hawking https://cs.wikipedia.org/wiki/Stephen_Hawking , který ženil už těžce postižený a má tři děti a tři vnoučata. Kdo z nás je zcela zdravý? Já denně svých 13 tablet ... Lečte se a užívejte si maximálně života.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.16 09:09
avatar

pro jura2 -

*palec* Máte naprostou pravdu. Navíc také toho člověka, vědce, obdivuju. S takovou nemocí a přitom je velmi pracovitý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 06:48

Zdravím.Proč to píšeš tady? Copak tady jsou doktoři?Obrať se ke svému lékaři nejlépe k psychiatrovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.03.16 06:59
avatar

Znám některé krásné lidi a vyhýbám se jim, protože jsou bezcitní, sobečtí, negatívní, většinou proto, že jsou zakomplexovaní, chtějí být dokonalí. Řeší své problémy a bolístky a frustrace. *placni* Znám lidi, u kterých si ani nevšimnu jak vypadají, protože jsou komunikativní, přátelští, vstřícní, optimističtí, laskaví, milí, usměvaví. Jsem s nimi ráda. *hej*Člověk není o formě, ale obsahu. Přestaň fňukat a litovat se! *bum*Buď takový, jak chceš, aby lidé byli na tebe, k tobě.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.03.16 08:58
avatar

*palec*dobrá odpověd i pro jiné mladé lidi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 02.03.16 10:47

Tohle všechno diagnostikovali lékaři? A co na to říkají, jak to léčí? Na ploché nohy jsou vložky a rehabilitace, na skoliózu a nohy do x rehabilitace případně operace. Gynekomastie, cyrhóza a zavodnění půjde spolu ruku v ruce. Doktoři neléčí, není jak, nebo na to kašlete?

Já bych se snažila udělat všechno pro zlepšení svého zdravotního stavu. Takže urgovat lékaře, ať léčí a hlavně bych začala u sebe výrazným zlepšením životosprávy. Ono se to zdá být klišé, ale zrdavá výživa a přiměřený sport opravdu zvládne vyléčit mnoho nemocí. Takže jak žijete, jak jíte, sportujete? Jestli někdo prosedí celý den koukáním do počítače, k obědu si dá odpadky a vylemtá na to coca-colu, jediný sport je doprava do a z práce, pak mu to na zdraví a kráse moc nepřidá.

A v neposlední řadě je i úprava zevnějšku. Jistě chápete, že šaty dělají člověka a vytahaná mikina, seprané džíny, ošoupané špinavé boty, neupravené mastné vlasy, to nikomu na kráse nepřidá. Pořád tvrdím, že muž nemusí být krásný, ale musí být vkusně oblečený, upravený a vtipný. Stačí opravdu málo. Třeba takové sako je pro muže jak dělané. Rozšíří ramena, skryje "těhotenství", zkrátka sluší všem postavám. Takové neformální sako za pár stovek, k tomu klidně džíny a triko, nehrbit se, nevyvalovat břicho ale naopak ho vědomě zatahovat, nahodit lehký úsměv a člověk hned vypadá lépe. Věčně podrážděný s negativním postojem nebude krásný nikdo. Mám kolegu, docela pěkný chlap to je, ale všechno přebije negativismus a příšerná úprava zevnějšku. Dlouhé mastné zacuchané vlasy, příšerné seprané oblečení, k tomu obšas i nedostatek hygieny a stím související odér. Přitom by stačilo, kdyby se umyl, ostříhal, oholil, pořádně obléknul, prošel se po ulici a může sbalit 10 bab. Takhle je sám.

Do rakve předčasně neskákejte, stejně se jednou dočkáte, tak nač spěchat. Zatím na sobě zkuste pracovat. Od věci by možná nebyl ani psycholog nebo kouč.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.