Jak vypočítám svou daň z příjmu?

Od: Datum: 27.02.16 18:19 odpovědí: 10 změna: 28.02.16 22:54
Dobrý den, nevíte, kde se dá na internetu vypočítat daň příjmu? Děkuju
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.16 19:25

Zkuste kalkulačku na Výplatě.cz.

Nebo můžete vložit potřebné údaje sem,

spočtu Vám to.

Ohodnoceno: 2x

Od: turinek
Datum: 27.02.16 20:21
V případě, budu živit manželku budu brát měsíčně 27000kč hrubého a úroky z hypotéky budou 20000Kč
Datum: 28.02.16 09:58

27 tisíc hrubého a jen úroky budou 20 tisíc. Tak to nebudete platit nic, protože vám nic nezbyde a brzy zemřete hlady. Kde je splátka jistiny?

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.02.16 19:33
Tohle je debilní výmysl našeho učitele ... prakticky je to hodně brutální. Ale nevěděla jsem si s tím rady, jak to vypočítat. A jak je možné, že nebudu platit nic?
Datum: 28.02.16 19:44

No jak, protože na to nebudete mít. Z 27 tisíc hrubého nebude ani těch dvacet čistého, takže z čeho platit, když není kde brát.

Datum: 28.02.16 20:03
Děkuji za pomoc
Od: uskaŽ
Datum: 28.02.16 19:48

Turinku, jsem naštvaná. Ty nás tady vodíš za nos, rubriku záměrně nezvolíš škola a zadání mᚠnelogické. Nejsi schopna ani napsat, zda potřebuješ vypočítat daň z měsíční mzdy (což s úroky je nesmysl) a nebo potřebuješ dělat roční daňové přiznání (což by odpovídala čáska za úroky). Poraď si sama nebo se spolužáky, pro mne si ztráta času.

Datum: 28.02.16 20:05
Pokud mi nechcete pomoct, tak vás přeci nenutím. Jen jsem si nevěděla rady. Sama nevím, jestli je ten úrok za rok nebo za měsíc, protože nám to učitel dostatečně nevysvětlil. A mám to vypočítat za rok.
Od: uskaŽ
Datum: 27.02.16 19:27

Daň z příjmu z čeho? Jste zaměstnanec, OSVČ nebo obojí, daň z akcií či pronájmu, daň z prodeje nemovitost, auta atd. I když se vám bude zdát daň stejná, výsledek u každé daně je jiný. Zkuste třeba tohle pokud jste zaměstanec

http://www.mesec.cz/kalkulacky/danova-kalkulacka/

Datum: 27.02.16 20:20
Daň ze mzdy jsem zaměstnanec ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.