Jaký dárek ke 40. narozeninám?

Od: Datum: 25.02.16 10:10 odpovědí: 4 změna: 27.02.16 09:33

Dobrý den, kamarádka bude mít 40. narozeniny a mě vůbec nenapadá čím ji obdarovat. Většinou si dáváme knihy nebo podobné maličkosti, ale ke kulatinám by to chtělo asi něco většího, zajímavějšho. Máte nějaké tipy, například co jste dávali v posledn době jako dárek vy apod.? Děkuji za odpovědi, Em

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.02.16 11:05

Já jsem měla nedávno svátek a k němu jsem dostala skvělou večeři. V řecké taverně, báječné jídlo! Navíc, mladá to tam zná, zakže jsem nechala objednávku na ní. Mi objednala nějaký obrovský talíř se třemi masy ještě s něčím + hranolky a sobě nějaký bezmasý talíř, na kterém byly kopečky nějakých zvlášních, ale úžasných potravin, jako pečená rajčata, uzená paprika, smažený lilek a něco česnekového a ještě něco + nějaké brambory. K tomu všemu 2 prázdné, menší talíře. Jídla jsme daly doprostřed stolu a na svůj talířek si nabíraly z každého trošku, tak, jak se to dělá na jihu Evropy. Úžasný večer to byl! Lepší, než jakýkoliv dárek. Budu si ho pamatovat do smrti. *palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.16 08:42

Já dávám dárky podle zájmů toho koho chci obdarovat.

Na příklad je-li Vaše kamáradka fanda do pc, zakoupila bych 1 T externí hardisk na data. Ceny cca 1700 - 1 800.- kč. Možno do něho nahrát filmy a pak připojit k televizi, která má USB port. Je těžké radit, protože jste neudala finanční limit a zájmy i věk kamarádky, to už by se pak něco našlo. Dětem je nejlépe dát peníze, ony už vědí co si koupit.

Od: chatarka
Datum: 26.02.16 22:34

Já jsem dostala poukázku na kosmetiku u dobré kosmetičky . Ségra ty walkingové hole na turistiku. Vnučce jsme dali permanentku na bazén. Tchyni jsme zaplatili masáže. Snaše jsem loni koupila LED osvětlení na pergolu, když tam ráda vysedává. Od syna dostala tenisovou raketu.

Od: host
Datum: 27.02.16 09:33

Kluk přemýšlí, jaký dárek by dal své dívce k šestnáctým narozenáninám, nemůže nic vymyslet a tak se zeptal maminky: "Mami, co by jsi chtěla, kdyby ti bylo šestnáct?". Maminka se na něj usmála a řekla "To by mi stačilo".

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.