Brigáda na VŠ

Od: Datum: 24.02.16 23:03 odpovědí: 2 změna: 25.02.16 07:52
Ahoj,
Rád bych znal váš názor: Jak často chodíte, nebo jste chodili při vejšce na brigádu?
Já chodím jen občas, o peníze mi nejde, mám našetřeno, bydlím u rodičů.
Jen mě zajímá, mělo by mi to být blbé, že nechodím častěji? Vadilo by Vám to jako rodičům? Chodím tak 1* měsíčně do fabriky, a rodiče se někdy ptávají, kdy zas na tu brigádu půjdu.
Tak co vy byste si o tom mysleli a jak často jste chodili?
(Jinak s rodiči máme fajn vztah, nejsem budižkničema a pomáhám doma pořád).
Děkuji.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: dam®
Datum: 25.02.16 02:48

Dle tvého úvodu zřejmě nebudeš patřit do skupiny "tati dej", našetřil sis /všichni s babičkou a dědečkem se podíleli/, zkušenosti nedostaneš sezením, to víš, ale kontaktem s prací, víc snad není třeba rozvádět, brigádní výplata je ti zatím nemotivující, nevím kterou fakultu děláš, ale máme na praxi študáky co si celkem slušně vydělávají + zápočty. Je pravdou - pro ně je to zkušenost v oboru, tak snad budeš mít taky to štěstí. Sebeblbější práce ti dá přehled o tvém cíli.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 25.02.16 07:52

Na VŠ v devadesátých letech jsem chodila na brigádu skoro pořád - prodej v občerstvení - bylo třeba s kamarády pokrývat provoz. A s dobrou partou lidí mě to bavilo. Bydlela jsem na koleji, měla jsem tedy vlastní peníze, dobrý pocit, ale docházka do školy trpěla a studium se protáhlo. Rodičům se to nelíbilo. Domů jsem se dostala tak jednou za měsíc, v létě za dva měsíce. Dnes při zpětném pohledu bych se víc věnovala škole, i když bych musela brát peníze od rodičů , ale ti co se věnovali víc studiu a ne hlavně jiné práci, tak většinou nalezli po skončení školy práci lépe a rychleji.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.