Bolí me dlaň

Od: Datum: 24.02.16 21:19 odpovědí: 8 změna: 25.02.16 11:12

Dobrý den pobolívá me na místě (je zakroužkováno)UŽ dva dny nevíte co by mi mohlo být? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.02.16 21:25

Otlačení od neustálého držení počítačové myši?

doplněno 24.02.16 21:31:

iva: a proč by ne levou? Pokud je tazatel levák...

Ohodnoceno: 0x

Od: ivaŽ
Datum: 24.02.16 21:27

levou? :)

doplněno 25.02.16 10:36:

Pravda

Datum: 24.02.16 21:28

Nevím, zda vám někdo kloudně odpoví. Také jsem to tu a tam míval, jak to tehdy přišlo, tak to odešlo, příčina neznámá, tak, že tak.., měl bych trpělivost a nějaké možná mazání - já nic ( jako skoro vždy), nepoužíval.., snad občas promasíroval..

Datum: 24.02.16 21:30

Prsty vás nebrní?

Datum: 24.02.16 21:33

Jste pravák, nebo levák?

Datum: 24.02.16 21:40

A není to spíš výrůstek pod tkání? To mívá dost lidí, mně to taky zlobilo a dnes nic.

Datum: 25.02.16 10:50

Taky to občas mám, jeden den to bolí jak čert, že se o ruku nemůžu ani opřít a druhý měsíc třeba nic a potom zase .. už několik let *smich* Nějaká výrobní vada asi ...

Nemáte to otlačené .. přesně tou částí ruky, jste opřený o stůl když držíte myš, nebo píšete na pc, když točíte volantem, nebo se opíráte.. Počkejte jestli to přejde nebo ne, máte tam nějakou bouli?

Datum: 25.02.16 11:12

Tam, na tom místě je na kost napojená, přirostlá velká šlacha a ještě nějaké drobné šlachy. Ty šlachy mohou být namožené, může tam být, v tom napojení, zánět. Jestli nemáte v rodině artritidu, pak to místo chlaďte. A nenamáhejte, ruku šetřete. Hýbejte s ní co nejméně. Jestli máte doma nějakou protizánětlivou mast, namazejte. A na myš použijte druhou ruku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.