Praní mastných fleků

Od: Datum: 24.02.16 19:04 odpovědí: 4 změna: 24.02.16 19:44

Dobrý den, dnes jsem si koupil hamburger, byl mastný a "povedlo" se mi zašpinit si bundu (velice podobná této: http://www.geox.com/en_en/men…-clothing-downjackets#start=2 ) . Jsem momentálně na kolejích a domů se dostanu až zítra večer. A má otázka zní: myslíte, že to půjde vyprat?

P.S. I když jsem se to pokusil opláchnout pod tekoucí vodou ale jen jsem to zhoršil...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: drap1
Datum: 24.02.16 19:07

Ano, půjde

Ohodnoceno: 2x

Od: jasa®
Datum: 24.02.16 19:24

Když na to před praním dáte jar nebo jiné odmašťovadlo, bude úspěch zaručen.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.16 19:29

Škoda, že jste flek už namočil. Protože jinak bych Vám poradila nanést na flek pěnu na holení a pak čistým hadříkem ji setřít. A flek jakoby tam nikdy nebyl. Je to dobrý i na kečup a hořčici.

doplněno 24.02.16 20:23:

Ta pěna se dává na suchou látku, nenámáčí se to !

Ohodnoceno: 0x

Od: strakatypes
Datum: 24.02.16 19:44

Až bude bunda suchá, vezměte obyčejnou, bílou křídu od tabule a pořádně to nakřídujte. Chvilku nechte, oklepejte a třeba znovu, požmoulejte. Mě se to minulý týden podařilo z bavlněné červené halenky na 100 procent.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.