Napsat odvolání

Od: Datum: 23.02.16 20:35 odpovědí: 4 změna: 24.02.16 16:11

prosím o radu,jak mám napsat odvolání-námitku na zamítnutí průkazky ZTP posudkovou komisi,děkuji za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.02.16 21:41

bohužel můžu poskytnout jen všeobecnou radu - vždy u odvolání napište číslo jednací, ke kterému se odvoláváte. Psala jsem odvolání jen jednou, a prostudovala jsem si k tomu celý příslušný zákon (naštěstí ten můj měl jen pár paragrafů a trochu v nich umím číst). Věděla jsem co konkrétně hledám, ale chtěla jsem do odvolání konkrétně napsat přesné znění zákona. Věděla jsem, že porušují zákon, několikrát jsem o tom s ředitelkou mluvila - neustále mi opakovala ať ani žádost nedávám, že je to zbytečné...Ovšem netýkalo se to průkazky ZTP.

P.S. Hledala jsem také na internetu v judikátech, abych použila právní věty. (Nakonec mi ředitelka řekla, že to nyní konzultovala s "jiným" právníkem, a ten má názor jako já. A že ten předchozí právník jim říkal, že postupují správně - kecala, jenom věděla, že pokud to odvolání postoupí svému nadřízenému orgánu, tak se dozví, že jejich "podmínky" jsou protiprávní. Roztrhala to zamítnutí a vystavila kladné stanovisko (což také není správný postup, ale to jsem již neřešila, protože jsem "dosáhla svého"). Přeji vám také dobrý konec.

Ohodnoceno: 2x

Od: uska®
Datum: 23.02.16 22:00

Pokud k odvolání nedoložíte novou lékařskou zprávu, která hovoří ve váš prospěch, tak se neodvolávejte. Neuspějete. Získejte nové lékařské zprávy a podejte si žádost znovu. Tolik z praxe.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 24.02.16 07:09

Ano uška má pravdu. Podat si žádost a projít znovu posudkovou komisí, která vyžaduje čerstvé zprávy od doktorů.

Odvoláním si nepomůžete, neznám nikoho, komu by to nezamítli.

Mé příbuzné kdysi vzali částečný invalidní důchod s 20 dioptriemi a našli jí soudruzi i práci, lepit dna taštiček. Když jich pár slepila k sobě omylem, dali jí další práci, rekomanda na poště, kde vidět potřebujete. Myslela jsem, že dneska se už používají mozky, ale často to vypadá že je to ještě horší.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.16 16:11

Danko, zadal jsem do google odvolání proti zamítnutí ZTP a naskočilo mi několik odkazů a zcela dole je i vzor na napsání odvolání. Do google to můžete napsat i jinými slovy...zkoušejte, a určitě správnou informaci najdete. Je tam na toto téma množství komentářů, na webu férová nemocnice další rady... PĚKNÝ DEN!

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.