Život ve hře

Od: odpovědí: 7 změna:

Dlouho jsem dumala nad tím, zda sem vůbec dát tuto otázku. Ale trápí mě to už dlouho, tak bych chtěla trochu pomoct.
Začala jsem hrát hru. No a našla jsem si tam kamarády. A hrála jsem to i s mými kamarády. Ne že bych hře propadla ! ALE! Zaujalo mě její nádherná grafika. Svět plných kouzel, nádherné přírody. Zeleňoučké stromy, kouzelné květiny, ze kterých sálala ta síla. Vodopády.K tomu hrála vždy taková ta uklidˇující hudba flétna, lehounký hlásek, klavír atd. No však si to umíte představit. Doslova ráj. Ze začátku jsem si říkala wow, to je překrásné. No a když jsem se koukla z okna, viděla jsem jen suché stromy, ve kterých nebylo známky života. Vždy když jsem měla chvilku času, šla jsem na hru a užívala si té falešné ale okouzlující přírody a nádherné hudby. Uvědomuji si, že to není opravdový život. Ale v té hře je to překrásné. Každá postava + ovládá různá kouzla a tak to k sobě všechno nádherně ladí. No a v opravdovém životě ne že bych neměla kamarády. To ne hraju ty hry s nima. Ale prostě oni to berou jen jako hru, u které mají postavu a bojují s ostatníma. Ale pro mě to znamená něco víc. Něco uvolňujícího. Chtěla bych ten pocit zažít i zde v reálném životě abych se těšila. Zkoušela jsem si vyzdobit pokoj do těch jejich okouzlujících motivů, ale ani to nepomohlo. Nevím co mám dělat a pořád se nemohu rozhodnout co chci. Zkouším fotit zajímavé obrázky abych si vždy uvědomila jakou krásu tu máme, ale stejně si pak řeknu jaký je to nádherný svět v té hře i když se tam nemohu dotknout stromů, přivonět si ke kytkám nebo utrhnout si čerstvě zralé jablko. CO byste dělali na mém místě? Já vím, tahle otázka je celkem divná i to co tu píšu je divné, ale prosím snažte se mě pochopit a zkusit mi nějak poradit. Děkuji mnohokrát

7 odpovědí na otázku

 

 


1x
avatar iz

Já bych poradila přestat tu hru hrát a nevzpomínat na ni.

Jsi na "nejlepší cestě" do závislosti,

ale ještě to snad (?) můžeš zastavit.

wasube*
22.02.16 19:22

*palec*

 


0x
avatar ben

Dobrý den, tak, hlavně si stále uvědomovat, že to není realita. Potom přežít zimu a těšit se na jaro. Až přijde, tak vyrazit do přírody a kochat se v reálu.

Kouknout na hvězdnou oblohu, přivonět ke kytičkám, pozorovat hmyz a jinou zvířenu. Doma si otevřít okno a mít tam i nějaké květinky. Jenom na lidi pozor, protože tam nemusí být realita tak "sluníčková". Zdravím!

P.S. Nahoďte pozitivní myšlení.

 


0x
avatar kapkanadeje

Hra je jen hra. Je to jen relax a tak bys to měla brát. Jinak je třeba smířit se s realitou a snažit se objevovat to hezké, příjemné, pozitivní v normálním běžném životě. Nenech se ovládat nějakou hrou. Změň své myšlení!

 


0x
avatar had186

Já bych zajel do dobrého řeznictví, udělal veliký nákup, naplnil lednici až po okraj, chodil se dívat do ní, a uždiboval.

 


0x

Já jsem někdy se mi stávalo něco podobného.. Jsem ve hře jménem Tera, a čumím na tu krásně zelenou krajinu, do uší mi hraje nějaká uklidňující hudba a já jsem jak v ráji. Jen přemýšlím jaké by to bylo tam někde ležet pod stromem a nic neřešit Podívám se na ulici.. Nasraní lidé, počasí na houby, po zelené ani stopa, povinnosti, škola.. Radši se vrátím do hry a cítím se dobře.. Někdy bych opravdu vyměnil realitu za hru.. Závislej nejsem, jen si myslím že je to dobrá odreagovačka od stresu a všeho.. Hraj dál a pro lepší zážitek doporučuji virtuální brýle :-D

EDIT: A ještě lepší je když se vám něco takového večer zdá. Ale jinak až bude pěkně vem kolo a jeď ven na čerstvej vzduch. Bohužel tohle jde jen v létě a na jaře.. :(

 


0x
avatar joudic

osobne online hry moc nehraju a kdyz tak nerad komunikuju...pokud myslite Secondlife, tak to je trochu jiny pripad to je simulator vcetne ekonomiky a ne hra, a ten o setkavani lidi tak trochu je..

Je to jen hra, zahrejte si nejakou hru, ktera to kompletne prebije, napr Life is strange .. hry nemusi byt jen o panackovi v kouzelnem lese ;)


youtube.com/...


youtube.com/...

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]