Bolest lokte

Od: Datum: 21.02.16 16:30 odpovědí: 13 změna: 22.02.16 07:27
avatar

Mohu mít tzv.tenisový loket od počítačové myši.Nepracuji na PC jen obyčejné kliky na stránkách.Ladislav


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.16 16:41
avatar

To si myslím, že ne. Tenisový loket z myši nebude. http://www.rehabilitace.info/…isovy-loket-lecba-a-priznaky/


doplněno 21.02.16 17:43:

Laďo, není obstřik jako obstřik. Záleží, co do stříkačky doktor natáhne. Je však pravdou, že je obstřik je nejrychlejší, nejpřesněji směrovaný do místa zánětu a také nejúčinnější. :-D Když je zánět ve šlachách a v kloubním obalu, tak toho moc vymyslet nelze. Snad tak prášky, kortikoidy. To by se vám nelíbilo vůbec.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 16:48
avatar

Máme v okolí jednoho doktora který vše řeší obstřikama a to prý také není dobré.

Od: dylin
Datum: 21.02.16 16:51

Jestli klikáte backhandem tak jo *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 21.02.16 16:51
avatar
Ano,můžete.
Je to mj.jasně psané i od kolegyně viz výše.
Jinak je to nejen ze zátěže fyzické,ale i psychické.
Např.stresem !
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 17:02

Mně to taky přišlo prakticky z ničeho. Chodil jsem na laser, pak tapping a bez výsledku. Tak jsem se na doktory vyprd a snažil se to šetřit. Cca po roce a půl se to zklidnilo. Sice ne 100%, při blbém pohybu o tom vím, ale už to neobtěžuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 17:07
avatar

Já to překusuji asi 3 měsíce a pořád si myslím,že to bude dobré...a není.

Od: balzerka
Datum: 21.02.16 18:03

Odkyselit organismus, poctivě.Vynechat uzeniny, cukr, tučná jídla, majonézy, smažené, čokoládu. Omezit kafe,maso a bílé pečivo. Jíst hodně zeleniny. Urologický čaj. Zajít na rehabilitaci, ne k ortopedovi. Lékař na rehabce by mohl předepsat elektroléčbu, magnety. Zatím neprochladit, příliš nenamáhat, kostivalové obklady.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 18:51
avatar

Chodím do závodní jídelny kde vaří jak vaří,často máme fazolovou polévku a co mi chutná je červená řepa jako salát,řepu si kupuji i domů.Jinak rýže šťáva a maso-vepřové a 3x týdně knedlík a omáčka.

Od: balzerka
Datum: 21.02.16 21:57

No to tedy není zrovna ideální jídelníček. A i ty fazole a červená řepa nejsou úplně to pravé. Stejně tak rajčata. Mají dost šťavelanů. Kloubům prospívá to, co ledvinám a to, co žlučníku. Míň soli a víc pít. Míń těžkých tučných jídel, omáček a knedlí,buchet, salámů a sýrů... a víc zeleninových. Např. :dýně, okurky, zelí, salát, petržel, cibule,mrkev,hrášek, meloun,avokádo, ředkev, citron, třešně/ višně,.čerstvé ovoce. Jíst ryby, jáhly, ořechy...

Jestli vitamíny, tak E nalačno, C, B, Zn

Slovenský spisovatel B. Filan, bývalý sportovec, líčí ve své knížce, jak navštívil šamana u australských domorodců právě s tenisovým loktem. Vyhledal ho na radu svého kamaráda, kterému šaman vyléčil bolavý žlučník. Filan si od šamana nesl úplně stejné léky/ bylinky, lektvary/, jako dostal ten jeho kamarád. Zaskočilo ho to. Ale šaman se nespletl. Oba v podstatě měli zanesený, zakyselený organismus.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: xy
Datum: 21.02.16 18:13

taky jsem to měla, dost douho jsem čekala, až to zmizí, ale nelepšilo seto, a pak sádra na 3 týdny zabrala. Od té doby vyměním v práci vždy po nějaké době ruku , kterou používám na myš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.02.16 23:29

Pomůže rázová vlna (žádná láce) a hlavně loket v teple.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 22.02.16 01:38

Možné je všechno. Já ho mám asi taky, a myslím, že to mám z tahání těžkých pánví. Tenis už jsem nehrál několik let. Hodně mě pomohla takzvaná, nevím, jestli to napíšu dobře, epikondilární páska. Ta stahuje to místo pod loktem, a hodně mě to pomohlo. A to teplo s tím souvisí. Dnes jí nosím i když mě loket nebolí, jen pro to teplo. Jelikož myš používám i v posteli, tak tam si taky kvalitně přeležím loket (zejména, když jsem tady na poradně). Ale v sedě si to trochu neumím představit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.16 07:27
avatar

Nevím, proč jsem si nevzpomněla dříve! *zed* Můj zeť měl také zánět v lokti. Dlouho ho moje mladá tejpovala. Pohledejte si rehabilitaci, kde tejpují a nechejte si nalepit tejp. A toket šetřete!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.